Adventní Drážďany

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Adventní Drážďany - Německo - Sasko

Adventní Drážďany

Adventní Drážďany
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Popis
Popis:
Nejtradičnější vánoční trhy v srdci Drážďan

Navštivte jedny z nejstarších vánočních trhů a zažijte tu pravou adventní pohodu! Kdo zbožňuje Vánoce, zamiluje si i Drážďany. Uvidíte slavná místa a nejznámější památky.


Adventní pohoda na vánočních trzích v Drážďanech
Prohlídka historické části města s průvodcem
Celkem 11 vánočních trhů
K prohlídce doporučujeme všední dny, vyhnete se tak davům
Doprava autobusem, služby průvodce
Program:

Po příjezdu do Drážďan vás nejdříve čeká prohlídka historické části města s průvodcem. Navštívíte třeba zámecký komplex Zwinger, který je klenotnicí drážďanských nejcennějších uměleckých sbírek a současně jedinečným dílem barokní architektury. Uvidíte také slavný kostel Frauenkirche, který byl za války zničen náletem a po 13leté rekonstrukci opraven a znovu otevřen v roce 2005. Pak už následuje individuální volno, které využijete k nákupům a procházce po zdejších trzích. V centru města naleznete celkem jedenáct vánočních trhů. Ten nejznámější má jméno Štrýclmarkt a na zdejším náměstí Altmarkt se konal poprvé už v roce 1434. Jeho symbolem je 14 metrů vysoká vánoční pyramida, která se dostala i do Guinessovy knihy rekordů. Ve stáncích najdete vánoční ozdoby, svícny, keramiku, textilní výrobky, ale třeba i perníky, krajky, adventní hvězdy nebo foukané sklo. Doporučujeme ochutnat místní svařené víno a výtečné cukroví. Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám sdělí průvodce.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případné vstupné, případný příplatek za nástupní místo.

Změna programu vyhrazena.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Upozornění

V případě nesplnění podmínky minimálního počtu 8 osob z daného svozového místa má CK právo na změnu nástupního místa na co nejbližší místo po základní trase zájezdu anebo zajištění náhradní dopravy ze svozového místa do základního nástupního místa (autobusem, vlakem, mikrobusem, osobním autem, atd.). Náklad na zakoupení jízdenek v takovém případě hradí cestovní kancelář.


Nástupní místa a orientační časy odjezdů

Linka 1

Praha (7.00, parkoviště naproti Hl. vlak. nádraží – skleněné kopule) - bez příplatku

Lovosice (8.15,ČS Benzina, Žabák) - bez příplatku

Ústí nad Labem (8.45, parkoviště před zimním stadionem) - bez příplatku

Linka 2

Brno (4.00, Autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště G 31-34) - bez příplatku


Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.