Bad Füssing-Therme Eins (lázně I.) a Europa Therme (lázně II.)

Bad Füssing-Therme Eins (lázně I.) a Europa Therme (lázně II.), Německo, 13.10.2018, -

Bad Füssing-Therme Eins (lázně I.) a Europa Therme (lázně II.)

Bad Füssing-Therme Eins (lázně I.) a Europa Therme (lázně II.)
Termín:
13.10. – 13.10.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:1-3480
650 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Lázně Fűssing nabízí pro své zákazníky regeneraci i odpočinek s možností koupání po celý rok! Využijete kryté i otevřené bazény s termální vodou o teplotě 23-44°Celsia, vířivky, příjemné vodní masáže, inhalační procedury, parní sauny (suché sauny za příplatek cca 7 - 12,50 EUR), odpočinkové místnosti. Léčebná voda velmi příznivě působí na revmatická onemocnění, na artrózu a onemocnění kloubů, kyčlí, na bolesti páteře. Pobyt v lázníchje 5 hodin. Při cestě tam krátká zastávka v nákupním středisku Aldi.

Možnost nástupu v Netolicích, Prachaticích (výjimečně v Č. Krumlově) - info v CK


Každou neděli a každou poslední sobotu v měsíci je odjezd z Třeboně (při minimálním počtu 4 osob) – doplatek 50,- Kč / osoba.

Odjezd: v 07.00 hod. – Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat cca ve 20.00 hodin

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK