BAVORSKÝ LES - VELKÝ A MALÝ JAVOR - hřebenová trasa

BAVORSKÝ LES - VELKÝ A MALÝ JAVOR - hřebenová trasa, Německo, 26.8.2018, -

BAVORSKÝ LES - VELKÝ A MALÝ JAVOR - hřebenová trasa

BAVORSKÝ LES - VELKÝ A MALÝ JAVOR - hřebenová trasa
Termín:
26.8. – 26.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:570-3555
480 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Pěší trasa:

Z parkoviště u Velkého javorského jezera budeme stoupat jezerní stěnou na vrchol Velkého Javoru (1456 m). Dále pokračujeme po hřebeni přes vrchol Malého Javoru (1384 m), Enzianu na Heugstatt. Odtud zahájíme klesání přes Schareben  na Poschingerhütte (obtížnost střední, celkem 15 km, převýšení na vrchol V. Javoru cca 500m, trasu je možné zkrátit použitím lanovky na vrchol V. Javoru cca 10 EUR).

Odjezd: v 07.00 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK