Bosna a Hercegovina a její lahůdky

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Bosna a Hercegovina a její lahůdky - Bosna a Hercegovina

Bosna a Hercegovina a její lahůdky

Bosna a Hercegovina a její lahůdky
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Ubytování
3x hotel nebo penzion
Stravování
2x polopenze, 1x snídaně
Doprava
Busem
Program
1.den: Odjezd z ČR v odpoledních (večerních) hodinách, směr Slovensko, Maďarsko.
2. den: Ráno příjezd do oblasti Sarajeva. Prohlídka VRELO BOSNE – park, kde pramení řeka Bosna je oblíbeným místem romantických procházek. SARAJEVO – prohlídka historického města, (Baščaršija – turecká čtvrť, tržnice, Tunel spasa – sarajevský tunel, který byl v letech 1992 – 1995 jedinou zásobovací a únikovou cestou během obléhání a ostřelování Sarajeva). Ubytování, nocleh.
3.den: Ráno odjezd do MOSTARU – prohlídka starobylého města, ležícího na řece Neretva (Stari most, Karadozbegova mešita,…). VRELO BUNE – pramen řeky Bruny, kerý tvoří téměř 100metrová kolmá vápencová stěna, z níž vyvěrá proud vody a vytéká do prostoru pod skalní stěnou, dervišský klášter “tekiji”. Ubytování, nocleh.
4. den: Ráno odjezd směr POČITELJ – malebné středověké městečko, ležící na levém břehu řeky Neretva. MEDUGORJE – slavné poutní místo. Vodopády KRAVICA – na řece Trebižat, jejich šířka je celkem 120 metrů a spouštějí se z výšky 28 metrů. Přejezd k Jaderskému moři, ubytování, nocleh.
5.den: Ranní koupání v moři, odjezd směr Makarská. VEPRIČ – poutní místo. Přejezd zpět do vnitrozemí Bosny a Hercegoviny. JAJCE – kratší prohlídka města (Starý hrad, Medvědí věž,…).
6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování (hotely, penziony), 2x polopenze, 1x snídaně, průvodce
Cena nezahrnuje
vstupy; kompletní pojištění (léčebné výlohy, storno, úraz, zavazadla, odpovědnost za škodu) á 198,-Kč/os.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.