BOSNA A HERCEGOVINA -PRŮZKUMNÁ VÝPRAVA DO ÚDOLÍ PYRAMID VE VISOKU

BOSNA A HERCEGOVINA -PRŮZKUMNÁ VÝPRAVA DO ÚDOLÍ PYRAMID VE VISOKU, Bosna a Hercegovina, 27.9.2018, Snídaně

BOSNA A HERCEGOVINA -PRŮZKUMNÁ VÝPRAVA DO ÚDOLÍ PYRAMID VE VISOKU

BOSNA A HERCEGOVINA -PRŮZKUMNÁ VÝPRAVA DO ÚDOLÍ PYRAMID VE VISOKU
Termín:
27.9. – 2.10.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:133263706
5 490 Kč (-0 %)
Stravování
Snídaně, polopenze
Doprava
Autobus
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic, (Praha za příplatek 350,-Kč), ve večerních hodinách, přejezd do Visoka.

2. den – dopoledne prohlídka podzemního labyrintu tunelu Ravne s průvodcem. Dva kilometry od největší pyramidy Slunce byl objeven vstup do podzemních prostor, které jsou stále odhalovány a je zde předpoklad, že vedou pod pyramidy v údolí. V chodbách byly nalezeny keramické bloky (megality) staré více než 30 tis. let, v jejich okolí byla zjištěna harmonizující Schummannova rezonance a veliké množství negativních iontů s revitalizujícími účinky. Lidé popisují zejména ústup dýchacích problémů a chronických bolestí zad. Vnímaví lídé zde popisují přítomnost silných energetických míst. Možnost meditace nebo ozdravného pobytu v podzemí. Odpoledne návštěva mohyly ve Vrátnici (Tumulus) 4 km od Visoku. Jedná se o kopec postavený z pravidelných pískovcových bloků o váze až 20 tun. Geologické vrty potvrdily dutý prostor uvnitř mohyly. Pak návštěva archeologických výkopů na úpatí pyramidy Slunce.

3. den - Pyramida Měsíce - návštěva archeologických výkopů na úpatí této pyramidy a pak možnost výstupu na vrchol. Odpoledne výstup na vrchol pyramidy Slunce (možnost vyvezení taxi), prohlídka zříceniny vrcholového hradu nebo individuální ozdravný či meditační pobyt v podzemních prostorech v Ravne nebo individuální prohlídka a nákupy ve Visoku.

4. den - výlet do Mostaru (UNESCO) - stará část s výrazně orientálním rázem se rozkládá při skalnatých březích Neretvy. Návštěva dervišského kláštera Blagaj a romantických vodopádů na řece Kravice, které při vyšším stavu vody připomínají Plitvice.

5. den - Sarajevo - prohlídka kompletně opraveného města s průvodcem (muslimská, židovská, katolická a pravoslavná část), možnost návštěvy muzeí, individuální program, odjezd v odpoledních hodinách, po cestě zastávka v areálu kamenných koulí.

6. den - návrat do Č. Budějovic v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní nebo polopenzí ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, vstup do podzemního labyrintu Ravne (cca 6 EUR), opakovaný vstup do podzemního labyrintu cca 3,50 EUR / každá další hodina, archeologické vykopávky na pyramidě Slunce cca 3,5 EUR, pyramidě Měsíce cca 3,5 EUR, případné použití taxi pod vrchol pyramidy Slunce, vstupné do muzeí, doporučujeme vzít s sebou baterku.
Příplatek: 600,-Kč/osoba za pokoj s výhledem na město Sarajevo
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK