Bosna a Hercegovina s dobrou partou, Bosna a Hercegovina, 13.7.2018, Snídaně

Bosna a Hercegovina s dobrou partou

Bosna a Hercegovina s dobrou partou
Termín:
13.7. – 22.7.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128812003
8 680 Kč (-0 %)
Popis
BOSNA A HERCEGOVINA S DOBROU PARTOU
Ubytování
7x ubytování v hostelu.
Strava
snídaně.
Zájezd zahrnuje
doprava klimatizovaným autobusem, 7x ubytování v hostelu se snídaní, vedoucí zájezdu, informační materiály
Zájezd nezahrnuje
vstupy do památkových objektů - vyhraďte si cca 40 €, fakultativní rafting na řece Neretvě (cca 30 €), stravování mimo uvedených snídaní a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje", pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu za 350 Kč
Program
Den 1
odjezd ve večerních hodinách z ČR, noční tranzit přes Maďarsko a chorvatskou východní Slavonii.
Den 2
prohlídka JAJCE - vodopád na řece Plivě, ruiny středověkého hradu a opevnění, ubytování na tři noci v centru MOSTARU.
Den 3
metropole Hercegoviny MOSTAR, jehož proslulý Stari most původem ze 16. století (UNESCO) se stal symbolem válečného konfliktu 90. let - mešity, bazary, turecké domky…
Den 4
túra v "hercegovské Himaláji" - pohoří PRENJ: ze sedla Rujište přes Bijele Vode na vrchol PRIJEVORAC (1 700 m), alternativně výšlap jen k chatě Bijele Vode (1 450 m).
Den 5
malebné městečko POČITELJ (mešita Hadži Aliji, hodinová věž, středověký hrad), úžasné vodopády KRAVICA (koupání), BLAGAJ - silný přírodní pramen Vrelo Bune v sousedství dervišského kláštera a rybích restaurací.
Den 6
zastávka v JABLANICI (zřícený most nad útesem připomínající vítězství Titových partyzánů), fakultativní rafting na řece Neretvě nebo koupání u Boračka jezera, ubytování na čtyři noci v SARAJEVU.
Den 7
sarajevské Muzeum tunelu, který byl za války jedinou spojnicí obleženého města se světem, výšlap k vodopádu SKAKAVAC ve vápencovém pohoří Bukovik.
Den 8
túra v pohoří BJELAŠNICA přes muslimské vesničky, kolem bogomilské nekropole, mlýnků a neobvyklého cínového minaretu, posezení a ochutnávání místních specialit v kolibě, anebo pro zájemce prodloužení túry na vrchol SARUK (1 726 m).
Den 9
výjezd pod vrch TREBEVIĆ a pěšky sestup podél bývalé bobové dráhy (místo konání zimních olympijských her v roce 1984) s krásnými výhledy na Sarajevo, orientální hlavní město Bosny SARAJEVO - turecká čtvrť Baščaršija s Gazi Husrevbegovou mešitou, medresou, bazary a karavanseráji, Alej ostřelovačů, Latinský most - místo atentátu na Františka Ferdinanda, noční tranzit.
Den 10
návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Poznání s.r.o., IČ 04382463.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK