Bosna a Hercegovina s dobrou partou

Bosna a Hercegovina s dobrou partou, Bosna a Hercegovina, 13.7.2018, Snídaně

Bosna a Hercegovina s dobrou partou

Bosna a Hercegovina s dobrou partou
Termín:
13.7. – 22.7.2018
Změnit termín
Délka:10 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:128812003
8 680 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
BOSNA A HERCEGOVINA S DOBROU PARTOU
Ubytování
7x ubytování v hostelu.
Strava
snídaně.
Zájezd zahrnuje
doprava klimatizovaným autobusem, 7x ubytování v hostelu se snídaní, vedoucí zájezdu, informační materiály
Zájezd nezahrnuje
vstupy do památkových objektů - vyhraďte si cca 40 €, fakultativní rafting na řece Neretvě (cca 30 €), stravování mimo uvedených snídaní a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje", pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu za 350 Kč
Program
Den 1
odjezd ve večerních hodinách z ČR, noční tranzit přes Maďarsko a chorvatskou východní Slavonii.
Den 2
prohlídka JAJCE - vodopád na řece Plivě, ruiny středověkého hradu a opevnění, ubytování na tři noci v centru MOSTARU.
Den 3
metropole Hercegoviny MOSTAR, jehož proslulý Stari most původem ze 16. století (UNESCO) se stal symbolem válečného konfliktu 90. let - mešity, bazary, turecké domky…
Den 4
túra v "hercegovské Himaláji" - pohoří PRENJ: ze sedla Rujište přes Bijele Vode na vrchol PRIJEVORAC (1 700 m), alternativně výšlap jen k chatě Bijele Vode (1 450 m).
Den 5
malebné městečko POČITELJ (mešita Hadži Aliji, hodinová věž, středověký hrad), úžasné vodopády KRAVICA (koupání), BLAGAJ - silný přírodní pramen Vrelo Bune v sousedství dervišského kláštera a rybích restaurací.
Den 6
zastávka v JABLANICI (zřícený most nad útesem připomínající vítězství Titových partyzánů), fakultativní rafting na řece Neretvě nebo koupání u Boračka jezera, ubytování na čtyři noci v SARAJEVU.
Den 7
sarajevské Muzeum tunelu, který byl za války jedinou spojnicí obleženého města se světem, výšlap k vodopádu SKAKAVAC ve vápencovém pohoří Bukovik.
Den 8
túra v pohoří BJELAŠNICA přes muslimské vesničky, kolem bogomilské nekropole, mlýnků a neobvyklého cínového minaretu, posezení a ochutnávání místních specialit v kolibě, anebo pro zájemce prodloužení túry na vrchol SARUK (1 726 m).
Den 9
výjezd pod vrch TREBEVIĆ a pěšky sestup podél bývalé bobové dráhy (místo konání zimních olympijských her v roce 1984) s krásnými výhledy na Sarajevo, orientální hlavní město Bosny SARAJEVO - turecká čtvrť Baščaršija s Gazi Husrevbegovou mešitou, medresou, bazary a karavanseráji, Alej ostřelovačů, Latinský most - místo atentátu na Františka Ferdinanda, noční tranzit.
Den 10
návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Poznání s.r.o., IČ 04382463.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK