BOSNA A HERCEGOVINA - Výprava do údolí pyramid ve Visoku

BOSNA A HERCEGOVINA - Výprava do údolí pyramid ve Visoku, Bosna a Hercegovina, 27.9.2018, Snídaně

BOSNA A HERCEGOVINA - Výprava do údolí pyramid ve Visoku

BOSNA A HERCEGOVINA - Výprava do údolí pyramid ve Visoku
Termín:
27.9. – 2.10.2018
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:462-3537
5 490 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic, (Praha za příplatek 350,-Kč), ve večerních hodinách, přejezd do Visoka.

2. den – dopoledne prohlídka podzemního labyrintu tunelu Ravne s průvodcem. Dva kilometry od největší pyramidy Slunce byl objeven vstup do podzemních prostor, které jsou stále odhalovány a je zde předpoklad, že vedou pod pyramidy v údolí. V chodbách byly nalezeny keramické bloky (megality) staré více než 30 tis. let, v jejich okolí byla zjištěna harmonizující Schummannova rezonance a veliké množství negativních iontů s revitalizujícími účinky. Lidé popisují zejména ústup dýchacích problémů a chronických bolestí zad. Vnímaví lídé zde popisují přítomnost silných energetických míst. Možnost meditace nebo ozdravného pobytu v podzemí. Odpoledne návštěva mohyly ve Vrátnici (Tumulus) 4 km od Visoku. Jedná se o kopec postavený z pravidelných pískovcových bloků o váze až 20 tun. Geologické vrty potvrdily dutý prostor uvnitř mohyly. Pak návštěva archeologických výkopů na úpatí pyramidy Slunce.

3. den -  Pyramida Měsíce - návštěva archeologických výkopů na úpatí této pyramidy a pak možnost výstupu na vrchol. Odpoledne výstup na vrchol pyramidy Slunce (možnost vyvezení taxi), prohlídka zříceniny vrcholového hradu nebo individuální ozdravný či meditační pobyt v podzemních prostorech v Ravne nebo individuální prohlídka a nákupy ve Visoku.

4. den - výlet do Mostaru (UNESCO) - stará část s výrazně orientálním rázem se rozkládá při skalnatých březích Neretvy. Návštěva dervišského kláštera Blagaj a romantických vodopádů na řece Kravice, které při vyšším stavu vody připomínají Plitvice.

5. den - Sarajevo - prohlídka kompletně opraveného města s průvodcem (muslimská, židovská, katolická a pravoslavná část), možnost návštěvy muzeí, individuální program, odjezd v odpoledních hodinách, po cestě zastávka v areálu kamenných koulí.

6. den - návrat do Č. Budějovic v ranních hodinách.


Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu se snídaní nebo polopenzí ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstup do podzemního labyrintu Ravne (cca 6 EUR), opakovaný vstup do podzemního labyrintu cca 3,50 EUR / každá další hodina, archeologické vykopávky na pyramidě Slunce cca 3,5 EUR, pyramidě Měsíce cca 3,5 EUR, případné použití taxi pod vrchol pyramidy Slunce, vstupné do muzeí, doporučujeme vzít s sebou baterku.

Příplatek: 600,-Kč/osoba za pokoj s výhledem na město Sarajevo

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK