BRNO 1 - KRAJEM POHÁDKY MÁJE a brněnský ŠPILBERK, Česká republika, 7.4.2018, -

BRNO 1 - KRAJEM POHÁDKY MÁJE a brněnský ŠPILBERK

BRNO 1 - KRAJEM POHÁDKY MÁJE a brněnský ŠPILBERK
Termín:
7.4. – 7.4.2018
Změnit termín
Délka:1 den
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:643-3371
780 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

První zastávkou bude hrad Veveří a po prohlídce se vydáme na procházku k řece Svratce hledat rozrazil. Poté projedeme hlubokým údolím v lesích, kde se odehrával příběh Pohádky máje. Vystoupíme v přístavišti Brněnské přehrady a projdeme se na Hráz přehrady, k Rybářské Baště nebo posedíme v hospůdkách. Odpoledne podrobně prozkoumáme brněnský hrad Špilberk – Kasematy, Rozhlednu a další.

Odjezd: v 06.45 hod – Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK