BUDAPEŠŤ - lázně a památky

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
BUDAPEŠŤ - lázně a památky - Maďarsko

BUDAPEŠŤ - lázně a památky starstarstarstar

BUDAPEŠŤ - lázně a památky
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách, prohlídka Budapešťi (UNESCO) – Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu…. Odpoledne ubytování a možnost koupání v hotelovém wellnes (pouze v hotelu Lion´s Garden) nebo volný program. Nocleh.

2. den - dopoledne  dokončení prohlídky města, popř. volný program, odpoledne návštěva termálních lázní Szechenyi (vstup 4.900 HUF), které se pyšní nejteplejšími termálními prameny v Budapešti a nádhernou neobarokní architekturou. Nocleh.

3. den - po snídani odjezd do luxusních termálních lázní Gellért (vstup cca 5.300 HUF), postavené v secesním stylu, jež napájejí prameny známé již přes dva tisíce let, popř. volný program (nákupní centrum). Odpoledne odjezd do Č.Budějovic. Návrat ve večerních hod.

Ubytování v dubnu v Green hotelu**** - jen pár kroků od stanice metra, v listopadovém termínu je ubytování zajištěno v hotelu LION´S GARDEN**** - wellness zahrnuje bazén, vířivku, klasickou a infra saunu.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování se snídaní nebo polopenzí (2 večeře za příplatek 550,- Kč v hotelu Green, 780,- Kč/osoba v hotelu Lion´s), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy.

 

 

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.