BUDAPEŠŤ - lázně a památky

BUDAPEŠŤ - lázně a památky, Maďarsko, 16.11.2018, Snídaně

BUDAPEŠŤ - lázně a památky starstarstarstar

BUDAPEŠŤ - lázně a památky
Termín:
16.11. – 18.11.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:285-2773
3 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách, prohlídka Budapešťi (UNESCO) – Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu…. Odpoledne ubytování a možnost koupání v hotelovém wellnes (pouze v hotelu Lion´s Garden) nebo volný program. Nocleh.

2. den - dopoledne  dokončení prohlídky města, popř. volný program, odpoledne návštěva termálních lázní Szechenyi (vstup 4.900 HUF), které se pyšní nejteplejšími termálními prameny v Budapešti a nádhernou neobarokní architekturou. Nocleh.

3. den - po snídani odjezd do luxusních termálních lázní Gellért (vstup cca 5.300 HUF), postavené v secesním stylu, jež napájejí prameny známé již přes dva tisíce let, popř. volný program (nákupní centrum). Odpoledne odjezd do Č.Budějovic. Návrat ve večerních hod.

Ubytování v dubnu v Green hotelu**** - jen pár kroků od stanice metra, v listopadovém termínu je ubytování zajištěno v hotelu LION´S GARDEN**** - wellness zahrnuje bazén, vířivku, klasickou a infra saunu.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování se snídaní nebo polopenzí (2 večeře za příplatek 550,- Kč v hotelu Green, 780,- Kč/osoba v hotelu Lion´s), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy.

 

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK