BUDAPEŠŤ - lázně a památky

BUDAPEŠŤ - lázně a památky, Maďarsko, 16.11.2018, Snídaně

BUDAPEŠŤ - lázně a památky starstarstarstar

BUDAPEŠŤ - lázně a památky
Termín:
16.11. – 18.11.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:285-2773
3 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách, prohlídka Budapešťi (UNESCO) – Budínský hrad, Rybářská bašta s krásnou vyhlídkou na město, chrám sv. Matyáše, královský palác, řetězový most, budova parlamentu…. Odpoledne ubytování a možnost koupání v hotelovém wellnes (pouze v hotelu Lion´s Garden) nebo volný program. Nocleh.

2. den - dopoledne  dokončení prohlídky města, popř. volný program, odpoledne návštěva termálních lázní Szechenyi (vstup 4.900 HUF), které se pyšní nejteplejšími termálními prameny v Budapešti a nádhernou neobarokní architekturou. Nocleh.

3. den - po snídani odjezd do luxusních termálních lázní Gellért (vstup cca 5.300 HUF), postavené v secesním stylu, jež napájejí prameny známé již přes dva tisíce let, popř. volný program (nákupní centrum). Odpoledne odjezd do Č.Budějovic. Návrat ve večerních hod.

Ubytování v dubnu v Green hotelu**** - jen pár kroků od stanice metra, v listopadovém termínu je ubytování zajištěno v hotelu LION´S GARDEN**** - wellness zahrnuje bazén, vířivku, klasickou a infra saunu.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování se snídaní nebo polopenzí (2 večeře za příplatek 550,- Kč v hotelu Green, 780,- Kč/osoba v hotelu Lion´s), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy.

 

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK