Bükfürdő

Bükfürdő, Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 3.11.2018, Bez stravy
Bükfürdő
Termín:
3.11. – 3.11.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129903320
560 Kč (-0 %)
Popis

Historie lázní se začíná psát ve 20. letech minulého století, kdy byl při průzkumných ropných vrtech v hloubce 1282 metrů objeven termální pramen. První částečně krytý bazén zde byl vybudován v r. 1962. Termální areál koupališť s vodní plochou 5200 m2 nabízí koupání v 30 krytých i otevřených bazénech s termální i normální vodou. Zdejší voda s vysokým obsahem vápníku, hořčíku a fluoru má na lidský organismus příznivý vliv a používá se k inhalacím i k pitné kúře. Termální lázně Bükfürdö jsou rozděleny do tří zón. V zóně I. se nacházejí léčivé lázně a koupaliště, v zóně II. zážitkové lázně a zóně III. saunový svět zahrnující služby wellness centra. V areálu zážitkových lázní a koupaliště hosty čeká mnoho restaurací a bufetů, které nabízí jídla tradiční kuchyně místní speciality. Hosté se mohou občerstvit např. v Beach club restauraci, Cristiano Pizzeria, Spa Schnitzel § Steak Garden, Termal Pub nebo Restaurace SPA.

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 2 hod. ranní a končí v Hodoníně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

v ranních hodinách příjezd do města Bük, kde následuje prohlídka města anebo rovnou koupání v termálech (vstup do bazénu není zahrnut v ceně). Plánovaný odjezd zpět do ČR je v podvečerních hodinách.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína nebo Břeclavi, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa, cestovní pojištění, vstupy.

Ceny vstupného do termálních lázní:

ZÓNA I. - léčivé lázně a koupaliště
celodenní vstupné: 3 000 Ft
studentské vstupné: 1 800 Ft
dětské vstupné (3-14 let): 1 650 Ft
celodenní rodinná vstupenka: (pro 2 dospělé a 1 dítě) 6 600 Ft

ZÓNA II. - zážitkové lázně
celodenní vstupné: 3 000 Ft
studentské vstupné: 1 800 Ft
dětské vstupné (3-14 let): 1 650 Ft
celodenní rodinná vstupenka: (pro 2 dospělé a 1 dítě) 6 600 Ft

Cena vstupů ZÓNA III. (Svět sauny)
celodenní vstupné : 3 900 Ft (povinný poplatek za datový čipový nosič – vratná záloha 1000 Ft)
vstupenka do sauny na 3 hodiny s použitím prostěradla: 2 700 Ft
sauna seance: 500 Ft

Kombinovaný lístek (kterékoliv 2 zóny) 4 500 Ft
Superkombi lístek (I. + II. + III. zóna) 6 000 Ft

Pokoje
Autobus 1+0
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, průvodce v autobuse.
Cena nezahrnuje
nástupní místa za poplatek, cestovní pojištění a vstupné: ZÓNA I. (léčivé lázně a koupaliště): celodenní vstupné: 3 000 Ft, studentské vstupné: 1 800 Ft, dětské vstupné (3-14 let): 1 650 Ft, celodenní rodinná vstupenka: (pro 2 dospělé a 1 dítě) 6 600 Ft, ZÓNA II. (zážitkové lázně): celodenní vstupné: 3 000 Ft, studentské vstupné: 1 800 Ft, dětské vstupné (3-14 let): 1 650 Ft, celodenní rodinná vstupenka: (pro 2 dospělé a 1 dítě) 6 600 Ft, Cena vstupů ZÓNA III. (Svět sauny): celodenní vstupné – 3 900 Ft ( + povinný poplatek za datový čipový nosič – vratná záloha 1000 Ft), vstupenka do sauny na 3 hodiny s použitím prostěradla – 2 700 Ft, sauna seance – 500 Ft, kombinovaný lístek (kterékoliv 2 zóny) 4 500 Ft, superkombi lístek (I. + II. + III. zóna) 6 000 Ft.
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK