BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK**** -

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK**** starstarstarstar

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****, který má svůj vnitřní termální bazén 37 ºC, vnitřní plavecký bazén 26-28 ºC, venkovní plavecký bazén 25-26 ºC, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ºC, římské parní lázně, finskou saunu, jacuzzi, posilovnu. Pro děti je zde vnitřní dětský zážitkový bazén, malé dětské hřiště, herna s konzolí pro teenagery a dospělé (za poplatek). Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, mini-bar, župan a balkon. Ve společných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídani, oběd a večeři (bufet), kávu, čaj, ovocné a zeleninové šťávy, pečivo, jogurt, ovoce, pizzu, palačiny, dorty, zmrzlinu v průběhu dne v určených barech a restauracích. V nabídce nápoje (11.00 - 22.00 – rozlévaná vína a točené pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj).

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3., 4., 5. den – po snídani možnost koupání v hotelovém bazénu do cca 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s ALL INCLUSIVE, neomezený vstup do termálních bazénů hotelu (v den příjezdu od 14.00 hod., v den odjezdu do 11.00 hod.), „Sport all inclusive“: tenis - venkovní kurty (kurty v hale za poplatek!), squash, minigolf, fitness, zapůjčení županu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: nápoje z minibaru, bowling, pobytovou taxu cca 2 EUR / noc / osoba nad 18 let – platba na místě, cestovní pojištění

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.