BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****, , 14.9.2018, All inclusive

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK**** starstarstarstar

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****
Termín:
14.9. – 18.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:707-3639
7 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Třeboň
Návrat do: České Budějovice a Třeboň

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****, který má svůj vnitřní termální bazén 37 ºC, vnitřní plavecký bazén 26-28 ºC, venkovní plavecký bazén 25-26 ºC, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ºC, římské parní lázně, finskou saunu, jacuzzi, posilovnu. Pro děti je zde vnitřní dětský zážitkový bazén, malé dětské hřiště, herna s konzolí pro teenagery a dospělé (za poplatek). Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, mini-bar, župan a balkon. Ve společných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídani, oběd a večeři (bufet), kávu, čaj, ovocné a zeleninové šťávy, pečivo, jogurt, ovoce, pizzu, palačiny, dorty, zmrzlinu v průběhu dne v určených barech a restauracích. V nabídce nápoje (11.00 - 22.00 – rozlévaná vína a točené pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj).

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3., 4., 5. den – po snídani možnost koupání v hotelovém bazénu do cca 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s ALL INCLUSIVE, neomezený vstup do termálních bazénů hotelu (v den příjezdu od 14.00 hod., v den odjezdu do 11.00 hod.), „Sport all inclusive“: tenis - venkovní kurty (kurty v hale za poplatek!), squash, minigolf, fitness, zapůjčení županu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: nápoje z minibaru, bowling, pobytovou taxu cca 2 EUR / noc / osoba nad 18 let – platba na místě, cestovní pojištění

Pořadatelem tohoto zájezdu je pRO, IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK