BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****, , 27.10.2018, All inclusive

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK**** starstarstarstar

BÜKFÜRDÖ - hotel DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****
Termín:
27.10. – 31.10.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:707-3640
7 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Třeboň
Návrat do: České Budějovice a Třeboň

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT BÜK****, který má svůj vnitřní termální bazén 37 ºC, vnitřní plavecký bazén 26-28 ºC, venkovní plavecký bazén 25-26 ºC, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ºC, římské parní lázně, finskou saunu, jacuzzi, posilovnu. Pro děti je zde vnitřní dětský zážitkový bazén, malé dětské hřiště, herna s konzolí pro teenagery a dospělé (za poplatek). Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, mini-bar, župan a balkon. Ve společných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi.

ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídani, oběd a večeři (bufet), kávu, čaj, ovocné a zeleninové šťávy, pečivo, jogurt, ovoce, pizzu, palačiny, dorty, zmrzlinu v průběhu dne v určených barech a restauracích. V nabídce nápoje (11.00 - 22.00 – rozlévaná vína a točené pivo, nealkoholické nápoje, káva, čaj).

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3., 4., 5. den – po snídani možnost koupání v hotelovém bazénu do cca 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x ubytování s ALL INCLUSIVE, neomezený vstup do termálních bazénů hotelu (v den příjezdu od 14.00 hod., v den odjezdu do 11.00 hod.), „Sport all inclusive“: tenis - venkovní kurty (kurty v hale za poplatek!), squash, minigolf, fitness, zapůjčení županu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena zájezdu nezahrnuje: nápoje z minibaru, bowling, pobytovou taxu cca 2 EUR / noc / osoba nad 18 let – platba na místě, cestovní pojištění

Pořadatelem tohoto zájezdu je pRO, IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK