BÜKFÜRDO - hotel REPCE GOLD ****

BÜKFÜRDO - hotel REPCE GOLD ****, Maďarsko, 26.12.2018, Polopenze

BÜKFÜRDO - hotel REPCE GOLD **** starstarstarstar

BÜKFÜRDO - hotel REPCE GOLD ****
Termín:
26.12. – 28.12.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132460185
5 450 Kč (-0 %)
Popis
Třetí největší a snad nejkrásnější lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55 °C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.
Ubytování
Ubytování v hotelu Répce Gold****, který je s lázněmi spojen krytou spojovací chodbou. Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, mini-bar, bezpečnostní schránku, přípojku na internet a balkon (pouze pokoje s přistýlkou balkon nemají).
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Program
1.den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně, J.Hradce (při minimálním počtu 10 osob) v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu cca od 14.00 hodin koupání v lázních.

2. - 3. - 4. - 6.den - celodenní koupání v lázních, volný program.

3., 4., 5. nebo 7. den - po snídani koupání v hotelové části lázní do cca 12:30 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x / 6x ubytování v hotelu s polopenzí formou bufetu, 2x / 3 x / 4x /6x neomezené vstupné do termálních lázní (v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), využívání Wellness ostrova hotelu (plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna parní kabina), zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 2 EUR/noc/osoba nad 18 let - platba na místě), celodenní vstupné do zážitkové části lázní cca 2800,-HUF/os., cca 1500,-HUF/dítě do 16 let, po 17.hodině 1100,-HUF/os., 650,-HUF/dítě do 16 let.

Během pobytu možnost fakultativních výletů.
Slevy
V termínu 21.3. - 25.3.2018 sleva 400,-Kč/osoba na hlavním lůžku při uhrazení zálohy do 31.1.2018, nebo do vyprodání kapacit!
V termínu 7.11. - 11.11.2018 sleva 500,-Kč/osoba na hlavním lůžku při uhrazení zálohy do 30.7.2018, nebo do vyprodání kapacit!
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK