BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE GOLD ****

BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE GOLD ****, Maďarsko, 7.11.2018, Polopenze

BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE GOLD **** starstarstarstar

 BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE GOLD ****
Termín:
7.11. – 11.11.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:251-3299
6 890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Třeboň
Návrat do: České Budějovice, Třeboň

Třetí největší a snad nejkrásnější lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55 °C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.

Ubytování v hotelu Répce Gold****, který je s lázněmi spojen krytou spojovací chodbou. V hotelové budově je k dispozici Wellness ostrov (plavecký bazén, sauna, jacuzzi, parní kabina), posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solná komora a solárium. Klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, mini-bar, bezpečnostní schránku, přípojku na internet a balkon (pouze pokoje s přistýlkou balkon nemají).

Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně, J.Hradce (při minimálním počtu 10 osob) v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. - 6. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3., 4., 5. nebo 7. den – po snídani možnost koupání v hotelové části lázní do cca 12.30 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Strava: polopenze - formou bufetu

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x / 6x ubytování s polopenzí formou bufetu, 0,25 l minerální vody k večeři, 2x / 3x / 4x / 6x neomezené vstupné do termálních lázní (v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), využívání wellness ostrova hotelu (plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina), zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 2 EUR/noc /os. nad 18 let - platba na místě), celodenní vstupné do zážitkové části lázní cca 2.800 HUF/os., cca 1.500 HUF dítě do 14let. Po 17. hodině 1.500 HUF/os, 800 HUF dítě do 14let.

Dítě do 3 let 1.490,- Kč.

Během pobytu možnost fakultativních výletů.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 240,- Kč / pobyt / osoba, platí se při koupi zájezdu v CK.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK