BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE ***

BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE ***, Maďarsko, 26.12.2018, Polopenze

BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE *** starstarstar

BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE ***
Termín:
26.12. – 28.12.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132461459
4 550 Kč (-0 %)
Popis
Třetí největší a snad nejkrásnější lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55 °C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.
Hotel Répce je starší 3* hotel, který je s lázněmi spojen krytou chodboua má vlastní bazén a jacuzzi. Všechny pokoje jsou bez balkonu a mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, rádio a minibar. Internetové připojení je k dispozici v lobby hotelu.


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu Répce ***, cca od 14.00 hodin koupání, večeře.
2. - 3. - 4. - 6. den - celodenní koupání v lázních, volný program
3., 4., 5. nebo sedmý den - po snídani koupání v hotelovém bazénu cca do 12.00 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Strava: polopenze – formou bufetu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x/3x/4x/6x ubytování v hotelu s polopenzí formou bufetu, 0,25 l minerální vody k večeři, 2x/3x/4x/6x vstupné do termálních lázní, využívání Wellness ostrova hotelu (plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina), zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 2€ /noc/os.nad 18let – platba na místě), celodenní vstupné do zážitkové části lázní cca 2.800 HUF / osoba, cca 1.500 HUF dítě do 14 let. Po 17 hodině 1.500 HUF / osoba, 800 HUF dítě do 14 let.
Stravování
polopenze
Doprava
autobusová
Program
Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně, J.Hradce (při minimálním počtu 10 osob) v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. - 6. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3., 4., 5. nebo 7. den – po snídani možnost koupání v hotelové části lázní do cca 12.30 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x / 6x ubytování s polopenzí formou bufetu, 0,25 l minerální vody k večeři, 2x / 3x / 4x / 6x neomezené vstupné do termálních lázní (v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), využívání wellness ostrova hotelu (plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina), zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 2 EUR/noc /os. nad 18 let - platba na místě), celodenní vstupné do zážitkové části lázní cca 2.800 HUF/os., cca 1.500 HUF dítě do 14let. Po 17. hodině 1.500 HUF/os, 800 HUF dítě do 14let.

Během pobytu možnost fakultativních výletů
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK