CESTA PO ŠTÝRSKÝCH VRCHOLECH LOSER, ATTERKOGEL, GREIMUTH

CESTA PO ŠTÝRSKÝCH VRCHOLECH LOSER, ATTERKOGEL, GREIMUTH, Rakousko, 18.8.2018, -

CESTA PO ŠTÝRSKÝCH VRCHOLECH LOSER, ATTERKOGEL, GREIMUTH

CESTA PO ŠTÝRSKÝCH VRCHOLECH LOSER, ATTERKOGEL, GREIMUTH
Termín:
18.8. – 18.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:448-3446
740 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Pěší trasa:

Autobusem vyjedeme vyhlídkovou placenou silnicí až na náhorní plošinu k horské restauraci Loser Alm 1600 m. Odtud je možné se vydat na nenáročnou procházku kolem jezera Augstsee a nebo pokračovat vzhůru na okružní cestu po vrcholech Atterkogel (1826 m), Greimuth (1871 m) a Loser (1837 m) s překrásnými výhledy. Odpoledne navštívíme solný důl u městečka Altausee, kde byly za 2. světové války ukryty nejcennější umělecké poklady celé Evropy. Prohlídka Altausee a procházka kolem jezera Altausseer See. (obtížnost střední, možnost vynechání některého z vrcholů, převýšení pro celý okruh 570 m, celkem 6,5 km).

Vstupné solný důl: cca 18 EUR / dospělý, 7 EUR dítě 4-15 let

Odjezd: v 06:00 hod. Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat v nočních hodinách.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK