Chalupa Tara

Chalupa Tara , Česká republika, Jizerské hory, Albrechtice, 2.10.2018, Bez stravy
Chalupa Tara
Termín:
2.10. – 4.10.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 0 nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:138535755
500 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Albrechtice - Chalupa TARA
Kategorie hotelu: ****
Poloha
v klidné části obce Albrechtice s panoramatickým výhledem na ski areál Tanvaldský Špičák, na úpatí Mariánské hory, kde je vynikající poloha pro pěší turistiku.

Obec Albrechtice se nachází v okrese Jablonec nad Nisou. V současné době má obec asi 350 obyvatel. V okolí obce se nachází několik vyhlášených lyžařských středisek (Bedřichov, Špičák, Severák). V létě zde naleznete spoustu značených cykloturistických a turistických tras.
Balíček 1
Cena pobytu Vánoce 2017 (5 nocí) zahrnuje: ubytování (pronájem apartmánu), 1x raut bufet, ložní prádlo, spotřebu vody, parkování, pobytovou taxu, závěrečný úklid, SLEVOVOU KARTU JIZERKY CARD (slevy na bazén, lanovky atd).
Balíček 2
Cena pobytu Silvestr 2017 (7 nocí) zahrnuje: ubytování (pronájem apartmánu), ložní prádlo, spotřebu vody, parkování, pobytovu taxu, závěrečný úklid, SLEVOVOU KARTU JIZERKY CARD (sleva lanovky, aqualand 10-50%) pro všechny osoby starší tří let, 1x silvestrovský open air raut bufet (u udírny a grilu - uzené klobásy a slanina, grilovaná kýta).
Balíček 3
Cena pobytu Mikulášská nadílka v Jizerských horách (2 noci) zahrnuje: ubytování (pronájem apartmánu), ložní prádlo, spotřebu vody, parkování, pobytovou taxu, závěrečný úklid, 2x raut + nadílka. Elektrická energie je účtována dle skutečného odběru. Minimální obsazení apartmánu 4 osoby. Program: Pátek - v podvečer opékání buřtů, raut s čerstvými klobásami a salámem z udírny, Sobota - muzeum výroby hraček, kreativní dilna a soutěž "vyrob si hračku", odpoledne grilovaná vepřová kýta a raut, v podvečer Mikulášská nadílka s andělem a čertem, Neděle - volný program a odjezd.
Vybavení ubytovacího zařízení
venkovní posezení, pro děti - postýlka, hřiště, stolička a atrakce; úschovna a půjčovna kol, úschovna lyží, venkovní nafukovací whirlpool, parkoviště.
Vybavení pokoje
3, 4 a 6lůžkové apartmány: vlastní soc. zařízení (masážní box, WC), 1 až 3 ložnice (podle velikosti APT), vybavená kuchyně, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, ski/cyklo box, vlastní samostatný vchod, jídelna a DVD/CD (APT 2/4, 3/6), rozkl. 2lůžko v obytné kuchyni (APT 1/3+2).
Stravování
vlastní, každý apartmán má vybavenou kuchyň (varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, kávovar, toustovač, nádobí).
Sport a volný čas
Sport: v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, terénní koloběžky, lyžování sjezdové a běžecké (ski aréna Jizerky – propojení ski areálů Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov), bobová dráha Janov.
Cena zahrnuje
2x nebo 7x ubytování, spotřebu vody, ložní prádlo, místní poplatek, závěrečný úklid, pro osoby starší 3 let Jizerky CARD, parkování.
Cena nezahrnuje
dopravu, stravu, spotřebu el. energií (placena na místě podle skutečné spotřeby), vratnou kauci (2500,- Kč/APT), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK