CHURPFALZPARK - ZÁBAVNÝ PARK

CHURPFALZPARK - ZÁBAVNÝ PARK, Německo, 18.8.2018, -

CHURPFALZPARK - ZÁBAVNÝ PARK

CHURPFALZPARK - ZÁBAVNÝ PARK
Termín:
18.8. – 18.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:695-3558
890 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

Rekreační a zážitkový park se nachází v Loiflingu u Chamu, nedaleko českých hranic. Park má dvě části, jedna jako akční zábavní centrum se širokou nabídkou atrakcí pro děti i dospělé, od nejrůznějších kolotočů, horských kol přes obrovské pirátské lodě až po celou řadu adrenalinových atrakcí, jako horské dráhy, trampolíny nebo skluzavky do vody, zrcadlový labyrint a mnoho dalšího. Pro malé děti je tu připravena jízda vláčkem, kolotoče, labutě nebo odpočinková plavba v leknínu. Starší děti mohou zabloudit v zrcadlovém labyrintu, zkoušet různé lezecké atrakce nebo dráhu malé formule. Všechny uchvátí horská dráha či raft ve středověkém hradě, obří skluzavka, vodní autodrom, jízda divokou vodou. Druhá část parku je relaxační a odpočinková, nachází se zde celkem dvanáct zahrad, každá z nich je stylizovaná do jiné země. Naleznete zde například anglickou, mexickou zahradu. Pozoruhodností samou je růžový sad s více než 10.000 růžemi všech barev. Zážitek tak mají nejenom děti z atrakcí, ale i dospělí z pestrých květinových skvostů.

Odjezd: v 07.00 hod - Č. Budějovice – Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK