CYKLOSTEZKY KOLEM BALATONU S KOUPÁNÍM

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
CYKLOSTEZKY KOLEM BALATONU S KOUPÁNÍM -

CYKLOSTEZKY KOLEM BALATONU S KOUPÁNÍM

CYKLOSTEZKY KOLEM BALATONU S KOUPÁNÍM
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Příjezd do Veszprému, odkud vyjedeme do Balatonfüzfö, kde se napojíme na Balatonskou cyklostezku a pojedeme až do Balatonfüred, prohlídka nejstaršího lázeňského letoviska Balatonu, kde si stavěli vily proslulé osobnosti 19. století (cca 40 km). Ubytování.
2. den – od hotelu vyjedeme na poloostrov Tihany, odkud se přeplavíme po jezeře do Szantód. Možnost koupání v zážitkových termálních lázní Galerius u Siofoku nebo pokračovat kolem jezera až do Balatonfüzfö (cca 60 km).
3. den – autobusem se necháme odvézt do Keszthely se zámkem rodiny Festetics Helikon, odtud pojedeme ke zřícenině hradu Szigliget a poté vinařská oblast Badascony, ochutnávka vín místních vinařů s jedním z nejhezčích výhledů na Balaton (cca 30 km) nebo dál pokračování až k hotelu (cca 70 km).
4. den – ráno přejezd busem do Balatónmáriafürdö, odkud na kolech pojedeme do Hevízu - k největšímu termálnímu jezeru v Evropě (cca 35 km). Možnost koupání v jezeře místo jízdy na kolech. Povrch rovinatý, asfalt, cyklostezky a vedlejší silnice.

Povrh rovinatý, asfalt, cyklostezky a vedlejší silnice.

Ubytování v DANUBIUS HOTEL ANNABELLA BEACH RESORT***+. Hotel je vybaven vnitřním a venkovním bazénem, saunou a soukromou pláží, Wi-Fi zdarma ve společenských prostorách. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, koupelnou, WC, minibarem a balkonem.

Cena zájezdu zahrnuje: doprava autobusem vč. kola, 3 x ubytování ve 2 – 3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, polopenze, průvodce, informační materiály.
Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné do termálů a trajekt přes Balaton (cca 3 EUR), pobytovou taxu cca 1,80 EUR / noc

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.