Delfa, Itálie, Kampánie, Paestum, 5.5.2018, Polopenze
Delfa
Termín:
5.5. – 12.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133956993
5 030 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Delfa s bazénem
Popis
příjemný, elegantní hotel je umístěn v relativně klidné části městečka Paestum a je obklopen krásnými vzrostlými palmami. Patří do místní zóny Laura, která je vyhledávaná pro typické restaurace, pizzerie, obchůdky. Ideální pro všechny pro všechny generace.
Cena zahrnuje
7x ubytování v hlavní části nebo depandanci dle ceníku, strava dle ceníku
Povinný poplatek
možná pobytová tax
Fakultativní poplatek
plážový servis za příplatek 8 EUR / den (1x slunečník+2x křesílko)
Pláž
cca 400 m plísečná s pozvolným vstupem do moře
Strava
kontinentální snídaně formou bufetu, večeře servírované - dva chody, přílohy, ovoce, voda.
Typ ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek v hlavní budově nebo dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou v depandanci.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK TEP TOUR s.r.o., IČ 25004697.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK