DIVOKÉ VODY POTOKA RIESACH A SOUTĚSKA WÖRSCHACH

DIVOKÉ VODY POTOKA RIESACH A SOUTĚSKA WÖRSCHACH, Rakousko, 23.6.2018, -

DIVOKÉ VODY POTOKA RIESACH A SOUTĚSKA WÖRSCHACH

DIVOKÉ VODY POTOKA RIESACH A SOUTĚSKA WÖRSCHACH
Termín:
23.6. – 23.6.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:688-3445
770 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

Dojedeme ze Schladmingu údolím Untertal až na parkoviště u Wilde Wasser. Odtud budeme stoupat kolem nejvyššího vodopádu Štýrska, překonáme několik ocelových žebříků, lávek a schodů až dojdeme k jezeru Riesachsee, kde budeme pozorovat vodopády, které do něj z okolních hor přitékají. Možnost přechodu přes visutý most cca 4 EUR. Možnost občerstvení v salaši Gfölleralm domácími specialitami a odvážní se mohou i vykoupat (převýšení na trase 240 m). Návrat k autobusu. Při cestě zpět zastavíme u soutěsky Wörschach, kde budeme obdivovat krásu vodopádů. Dále projdeme kolem zříceniny hradu Wolkenstein.

 

Odjezd: 6:00 hod. Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat ve večerních hodinách

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK