Dolní Morava

Dolní Morava, Česká republika, 5.5.2018, Bez stravy
Dolní Morava
Termín:
5.5. – 5.5.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129021421
460 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis


Už jste se někdy procházeli v oblacích? Nyní máte jedinečnou příležitost uskutečnit váš sen...

Jak probíhá cesta autobusem:

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Hodonína kolem 3-4. hod. ranní a končí v Brně kolem 6. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

Program:

Příjezd na Dolní Moravu okolo 9:30. Přesun lanovkou Sněžník ke stezce. Lanovka má převýšení 369 metrů a rychlost jízdy je 5 m/s. Nástupní stanice je přímo u parkoviště vedle chaty Marcelka a Wellness hotelu Vista. Individuální výstup, procházka.
Stezka v oblacích se nachází v nadmořské výšce 1116 m. n. m. Je vysoká 55 metrů a na vrchol se pohodlně dostanete po dřevěné cestě i s kočárky a invalidními vozíky. Pro milovníky dobrodružství a zábavy je v objektu připraveno několik atrakcí jako odpočinková síť, rukáv, hnízda nebo tunel na lávce. Rukáv je atrakce tvořená hustou sítí určená k prolezení z jednoho patra lávky do druhého. Odpočinkovou síť využijí malí i velcí návštěvníci k relaxaci před nebo po výstupu na stezku. Pro cestu dolů můžou návštěvníci zvolit částečně průhledný tobogán, který je několika klopenými zatáčkami bezpečně dopraví dolů k samému úpatí rozhledny. Pro turisty je zde možnost turistického výšlapu na rozhlednu Klepý (7 km). Tato vyhlídková a protipožární věž leží na česko-polské hranici a byla postavená v roce 2009. Odkud se Vám naskytnou krásné výhledy do okolní krajiny. Vystoupat můžete i na Kralický Sněžník 1 424 m.n.m. - 8 až 11 km pěšky. Je to nejvyšší vrchol v okolí. Můžete se na něj vydat pěšky přímo z Dolní Moravy. Po cestě je také možné navštívit chatu Slaměnku, ke které vede lanovka. Je možné s ní vyjet jak nahoru, tak dolů, tímto si cestu zkrátíte. Na jeho vrcholu se dlouhou dobu drží sněhová pokrývka, až 8 měsíců v roce.
Dále pak je možnost využít další atrakce Resortu Dolní Morava-lanové centrum, Mamutíkův vodní park, Adrenalin park, bobová dráha, Stamichmanova naučná stezka a jiné.

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu z Olomouce, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:

vstupy, příplatky za nástupní místo: Přerov 50 Kč, Kroměříž a Prostějov 100 Kč, Hodonín, Kyjov a Zlín 150 Kč, Brno a Břeclav 200 Kč, Frýdek - Místek a Ostrava 400 Kč.

Vstupy:

lanovka tam/zpět a vstup na stezku v oblacích individuálně 350 Kč/osoba (jako skupina 290 Kč/osoba)
tobogán 50 Kč/os/1 jízda
pískový svět 250 Kč/osoba
lanový park 1 okruh 250 Kč/osoba
mamutíkův vodní park 290 Kč/osoba.

Pokoje
Sedadlo 1+0
Cena zahrnuje
v základní ceně je zahrnuta autobusová doprava (bez příplatku za nástupní místo), služby průvodce.
Cena nezahrnuje
vstupy
Poznámka
Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.
Pořadatelem tohoto zájezdu je TVARBET MORAVIA, a.s., IČ 13690558.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK