EGERSZALÓK ("PAMUKKALE") - hotel SALIRIS RESORT****

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
EGERSZALÓK ("PAMUKKALE") - hotel SALIRIS RESORT**** - Maďarsko

EGERSZALÓK ("PAMUKKALE") - hotel SALIRIS RESORT**** starstarstarstar

EGERSZALÓK ("PAMUKKALE") - hotel SALIRIS RESORT****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Městečko Egerszalók se nachází 6 km od města Eger a je známá nejen díky vínu, ale především díky pozoruhodnému termálnímu prameni, který vyvěrá z hloubky cca 420 metrů o teplotě 65-68 °C. Po úbočí kopce odtékající voda z pramene vytvořila solný kopec (usazeninu z vápence). Sirná, léčivá, termální voda je vhodná na léčení kloubních a revmatických bolestí, nemocí páteře, kostních zranění, deformací pohybového ústrojí a některých gynekologických nemocí.
Exkluzivní termální a wellness lázně byly otevřeny v létě 2007 a jsou jedinečné v kraji se svými vícestrannými léčebnými a wellness službami na vysoké úrovni. Bazény v lázních zaujímají vodní plochu 1900 m2. Najdete zde celkem 17 bazénů venkovních a vnitřních (sedavý bazén s léčivou vodou, perličková koupel, bazény s různými atrakcemi, skluzavka, bazény pro děti), jacuzzi, tureckou perličkovou lázeň, svět sauny, aromatizované kabiny, parní lázeň, fitness, salón krásy (kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra), restauraci se samoobsluhou, kavárnu a wellness-bar. V okolí lázní se postupně vytvářejí zelené sady, umělé jezero, stezky pro pěší a cyklisty.

Hotel Saliris Resort **** je propojen s termálním areálem, 2 lůžkové pokoje (přistýlka pro dospělou osobu není možná – na dotaz rodinné pokoje, tj. dva 2 lůžkové pokoje propojené dveřmi, s možností přistýlky) mají vlastní sociální zařízení, fén, TV, telefon, mini-bar, k dispozici varná konvice, káva, čaj, klimatizace, každý pokoj má terasu s možností posezení. Snídaně i večeře je formou bufetu (v ojedinělém, případě, když hotel není plně obsazen, může být večeře formou menu o 4 chodech).

Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ubytování v hotelu Saliris Resort****, odpolední návštěva lázní.
2. – 3. - 4. den - celodenní odpočinek v lázních. Možnost fakultativních výletů: dopolední výlet do města Eger, večerní návštěva "Údolí krásné paní", kde můžete posedět v příjemném vinném sklípku.
4. - 5. den - dopoledne relaxace v lázních, odpoledne odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí formou bufetu, vstup do termálních lázní a fitness, zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku. WIFI připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, vstupné do Exkluzivního světa sauny: ve vnitřním prostoru se nacházejí dvě finské sauny, bio sauna, infrasauna, parní lázeň, aroma kabina, ponorný bazén. Ve vnější části je finská, ruská sauna a ponorný bazén – příplatek cca 1.500,- HUF, lázeňskou taxu cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let – platba na místě.

Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): 1.480,- Kč / noc.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.