EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE, Řecko, 22.5.2018, Bez stravy

EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE

EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE
Termín:
22.5. – 6.6.2018
Změnit termín
Délka:16 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:653-3664
8 790 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic přes Rakousko do Itálie

2. - 3. den - nalodění na trajekt v Benátkách nebo Terstu, plavba po moři do Řecka (cca 24 hodin), ubytování v letovisku Sivota s mnoha rozličnými plážemi. Pobyt u moře.

4. den - pobyt u moře. Možnost různých fakultativních výletů.

5. den - celodenní výlet do nedaleké Albánie: dopoledne prohlídka archeologického areálu Butrint (UNESCO) – amfiteátr, římské lázně, bazilika, byzantské baptisterium, centrální Akropole, pevnostní zdi. Odpoledne přejezd do letoviska Saranda – možnost nákupů, koupání.

6. den - okružní plavba podél pobřeží, při které ochutnáte řecké víno a vykoupete se u některé z ostrovních pláží.

7. den - fakultativní výlet do centrální oblasti Řecka, kde se nad městečkem Kalambaka zvedá kamenný les hrubozrnných pískovců, na jejichž vrcholech jsou postaveny kláštery z 16.století - Meteory. Dopoledne prohlídka archeologického areálu Dodoni - areál starověké Diovy věštírny, která byla zároveň s Delfskou nejvýznamnější v celém starověkém řeckém státě, amfiteátr, pozůstatky chrámů i křesťanské baziliky (cca 37 EUR).

8. den - pobyt u moře nebo možnost fakultativního výletu.

9. den - fakultativní výlet do vnitrozemí, nenapodobitelná atmosféra horské vesničky Kipi a Monodendri, staré kamenné klenuté mosty a unikátní přírodní kaňon Vikos (zapsán v Guinnessově knize rekordů) hluboký 1 000 m ve Vás zanechá určitě hluboký dojem (cca 25 EUR).

10. den - fakultativní výlet na ostrov Lefkada, prohlídka stejnojmenného hlavního města, zastávka v rybářském městečku Sivota, na jedné z nejkrásnějších řeckých pláží Porto Katsiki, koupání.

11. den - fakultativní výlet k bájné řece do podsvětí, kde se můžete brouzdat křišťálově čistým proudem Acheronu a obdivovat nádhernou přírodu. Pokud půjdete zpáteční cestu vodou, budete učarováni romantickým kaňon této říčky s několika přítoky. Navštívit můžete věštírnu mrtvých Nekromanteion (cca 20 EUR)

12. den - pobyt u moře nebo možnost fakultativního výletu.

13. den – fakultativní výlet do nevšedního kláštera Kipina vestavěného přímo do skály, prohlídka unikátní kamenné vesničky Sirrako, procházka podél řeky Arachthos (cca 26 EUR).

14. den - 15. den / 16. den - nalodění na trajekt, cesta po moři. Připlutí do přístavu v Itálii, cesta autobusem zpět do ČR. V odpoledních hodinách návrat do ČR.

 S možnostmi mnoha dalších fakultativních výletů Vás seznámí průvodce.

Ubytování: přímořské letovisko Sivota (naproti ostrovu Korfu), 2 - 4lůžková studia s příslušenstvím a vybavenou kuchyňkou, balkonem nebo terasou a Wi-Fi.
Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, palubní lodní lístek, 10x* / 11x ubytování, výlety dle programu, služby průvodce, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, stravování, fakultativní výlety, vstupné. Příplatek za 1 lůžko ve čtyřlůžkové kajutě na lodi 890,-Kč / osoba / 1 cesta. Příplatek za neobsazené lůžko ve studiu 150,- Kč / noc, 1 večeře 290,- Kč, 1 polopenze 420,- Kč. Doporučená částka na vstupy 25 EUR.

Vzhledem k tomu, že v době tisku katalogu nebyly ještě oficiální lodní řády, CK si vyhrazuje právo na případný
posun termínů o 1- 2 dny. Informace o přesných termínech v CK a na www stránkách.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK