EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE

EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE, Řecko, 19.9.2018, Bez stravy

EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE

EPIRUS S VÝLETEM DO ALBÁNIE
Termín:
19.9. – 3.10.2018
Změnit termín
Délka:16 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:653-3667
8 190 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic přes Rakousko do Itálie

2. - 3. den - nalodění na trajekt v Benátkách nebo Terstu, plavba po moři do Řecka (cca 24 hodin), ubytování v letovisku Sivota s mnoha rozličnými plážemi. Pobyt u moře.

4. den - pobyt u moře. Možnost různých fakultativních výletů.

5. den - celodenní výlet do nedaleké Albánie: dopoledne prohlídka archeologického areálu Butrint (UNESCO) – amfiteátr, římské lázně, bazilika, byzantské baptisterium, centrální Akropole, pevnostní zdi. Odpoledne přejezd do letoviska Saranda – možnost nákupů, koupání.

6. den - okružní plavba podél pobřeží, při které ochutnáte řecké víno a vykoupete se u některé z ostrovních pláží.

7. den - fakultativní výlet do centrální oblasti Řecka, kde se nad městečkem Kalambaka zvedá kamenný les hrubozrnných pískovců, na jejichž vrcholech jsou postaveny kláštery z 16.století - Meteory. Dopoledne prohlídka archeologického areálu Dodoni - areál starověké Diovy věštírny, která byla zároveň s Delfskou nejvýznamnější v celém starověkém řeckém státě, amfiteátr, pozůstatky chrámů i křesťanské baziliky (cca 37 EUR).

8. den - pobyt u moře nebo možnost fakultativního výletu.

9. den - fakultativní výlet do vnitrozemí, nenapodobitelná atmosféra horské vesničky Kipi a Monodendri, staré kamenné klenuté mosty a unikátní přírodní kaňon Vikos (zapsán v Guinnessově knize rekordů) hluboký 1 000 m ve Vás zanechá určitě hluboký dojem (cca 25 EUR).

10. den - fakultativní výlet na ostrov Lefkada, prohlídka stejnojmenného hlavního města, zastávka v rybářském městečku Sivota, na jedné z nejkrásnějších řeckých pláží Porto Katsiki, koupání.

11. den - fakultativní výlet k bájné řece do podsvětí, kde se můžete brouzdat křišťálově čistým proudem Acheronu a obdivovat nádhernou přírodu. Pokud půjdete zpáteční cestu vodou, budete učarováni romantickým kaňon této říčky s několika přítoky. Navštívit můžete věštírnu mrtvých Nekromanteion (cca 20 EUR)

12. den - pobyt u moře nebo možnost fakultativního výletu.

13. den – fakultativní výlet do nevšedního kláštera Kipina vestavěného přímo do skály, prohlídka unikátní kamenné vesničky Sirrako, procházka podél řeky Arachthos (cca 26 EUR).

14. den - 15. den / 16. den - nalodění na trajekt, cesta po moři. Připlutí do přístavu v Itálii, cesta autobusem zpět do ČR. V odpoledních hodinách návrat do ČR.

 S možnostmi mnoha dalších fakultativních výletů Vás seznámí průvodce.

Ubytování: přímořské letovisko Sivota (naproti ostrovu Korfu), 2 - 4lůžková studia s příslušenstvím a vybavenou kuchyňkou, balkonem nebo terasou a Wi-Fi.
Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, palubní lodní lístek, 10x* / 11x ubytování, výlety dle programu, služby průvodce, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, stravování, fakultativní výlety, vstupné. Příplatek za 1 lůžko ve čtyřlůžkové kajutě na lodi 890,-Kč / osoba / 1 cesta. Příplatek za neobsazené lůžko ve studiu 150,- Kč / noc, 1 večeře 290,- Kč, 1 polopenze 420,- Kč. Doporučená částka na vstupy 25 EUR.

Vzhledem k tomu, že v době tisku katalogu nebyly ještě oficiální lodní řády, CK si vyhrazuje právo na případný
posun termínů o 1- 2 dny. Informace o přesných termínech v CK a na www stránkách.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK