Gradac - Hotel Labineca***

Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
Gradac - Hotel Labineca*** -

Gradac - Hotel Labineca*** starstarstar

Gradac - Hotel Labineca***
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive

Hotel Labineca se nachází přímo u moře cca 1 km od centra města Gradac. Od oblázkové pláže (vhodná pro děti) je vzdálený cca 30 m.

Vybavení: v hlavní budově klimatizovaná restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, smě - nárna, sejf, TV místnost, kongresový sál, terasa, WI-FI.

Ubytování: klimatizované 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT TV, Wi-Fi, telefonem, minibarem, fénem, balkonem, některé s možností přistýlky.

Sport: venkovní bazén se sladkou vodou, multifunkční hřiště na písku, billiard, bowling za poplatek, půjčovna kol za poplatek, stolní tenis, vodní sporty.

Stravování: služby ALL INCLUSIVE – plná penze formou bufetu, odpolední občerstvení od 16:00 do 17:00, večerní občerstvení od 22:00 do 22:30, konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 na terase.
Program ALL INCLUSIVE dále zahrnuje: využívání bazénů (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, 4x týdně živá hudba, 1x týdně dalmatská večeře, šipky, hřiště pro basketbal, plážový volejbal, minigolf. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x ubytování s all inclusive, služby delegáta na telefonu, pobytovou taxu, pojištění CK.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění. Sleva na vlastní dopravu 1.700,- Kč

Příplatky: 
500,- Kč / osoba – na objednávky po 01.01.2018
500,- Kč / osoba za jednolůžkový pokoj

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.