Grand Hotel Neum, Bosna a Hercegovina, Neum, 13.5.2018, Polopenze
Grand Hotel Neum
Termín:
13.5. – 14.5.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:125665105
1 290 Kč (-0 %)
150 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity

Kategorie hotelu: ****
Ubytování

Dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením (DBL BK), SAT TV, KLIMATIZACE, internet, minibar, safe, fén. Možnost přistýlky, na vyžádání možnost i dvou přistýlek. Pokoje jsou prostorné! Většina pokojů je balkonem. Pokoje bez balkonu jsou v ceníku označeny (DBL park).

Poloha

hotel se nachází 150 m od pláží, na pláž vedou hotelové výtahy, pěšky možno sejít hotelovým parkem ze 3. patra od bazénu.
Pláže jsou oblázkové, s pozvolným vstupem do moře,dále betonové molo,

Stravování

snídaně a večeře formou švédských stolů event. All Inclusive - viz tabulka cen.

Vybavení

hotelová restaurace a mnoho dalších plážových barů, pizzerie, stánky s občerstvením. V hotelu je restaurace, aperitiv bar s venkovní terasou, prodejna suvenýrů, ve 3. patře venkovní polokrytý bazén se slanou vodou. Prostor pro zábavu dětí, kongresový sál, TV – prostor. Hotelové parkoviště a podzemní garáže.

Cena zahrnuje

ubytování na osobu s polopenzí/all inclusive, pobytovou taxu.

Nástup je možný libovolný den.

Cena v tabulce je na osobu za den:

Cena nezahrnuje

Fakultatovní příplatek: jednolůžkový pokoj: 40%, oběd 350,- Kč/os/den. Ubytování na 1 noc +10%.

Domácí zvířata: nejsou povolena

Sleva

Dítě do 6,99 let bez lůžka 100%, do 6,99 let na lůžku -50%, 7 - 11,99 let na lůžku -30%, od 12 let na přistýlce -20%.

Pořadatelem tohoto zájezdu je COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK