Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
HAJDÚSZOBOSZLÓ - hotel BÉKE**** - Maďarsko

HAJDÚSZOBOSZLÓ - hotel BÉKE**** starstarstarstar

HAJDÚSZOBOSZLÓ - hotel BÉKE****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Hajdúszoboszló leží na okraji slavné pusty, pouze 21 kilometrů od Debrecenu. Termální voda obsahuje alkalickou, hydrogenuhličitanovou vodu s velkým množství soli, sody, jódu, brómu, fluoridů, železa, manganu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek včetně asfaltu, který spolu s jódem propůjčuje léčivým vodám zvláštní temně hnědou barvu. Voda a bahno o teplotě 73-78°C obsahují také estrogen. Termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového ústrojí, pro problémy se zažívacím ústrojím, léčení gynekologických potíží, kožních chorob a při potížích dýchacího ústrojí.

Hotel Béke**** se nachází v zelené zóně města, cca 15 minut pěšky do centra. Má vlastní léčebné bazény, dva kryté a jeden otevřený léčebný bazén. Renovované 2 lůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, minibar, trezor a WIFI připojení. Snídaně i večeře jsou formou bufetu.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic (Třeboně) v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno příjezd do Budapešti, výhled z Gellertova vrchu, okružní jízda, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka Budapešti s průvodcem, odjezd nejstarším metrem v Evropě na hotel.

2. den – po snídani možnost nákupu nebo procházky po Budapešti (dle možnosti návštěva Parlamentu vč. korunovačních klenotů). Přejezd na ubytování v Hajdúszoboszló. Ubytování, odpoledne koupání v lázních.

3. - 4. - 5. den – relaxace v lázních, možnost fakultativního výletu ( Debrecen, Tokaj - ochutnávka vína).

5. - 6. den – pobyt v hotelových lázních do 10.00 hodin. Příjezd do Č. B. ve večerních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v Budapešti se snídaní, 3x / 4x ubytování v hotelu Béke s polopenzí formou bohatého bufetu, vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.