Heidenau - letní výprodeje

Heidenau - letní výprodeje, Německo, 2.8.2018, Bez stravy

Heidenau - letní výprodeje star

Heidenau - letní výprodeje
Termín:
2.8. – 2.8.2018
Změnit termín
Délka:1 den / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:139673639
490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Program
Program zájezdu.den - Během odpoledne navštívíme nákupním centrum Real na okraji Heidenau. Nákupní centrum obchodního řetězce Real v Heidenau je největším obchodem tohoto typu v Sasku. Nabízí rozmanitý sortiment od potravin, vína, čerstvých ryb, techniky, textilu, sportovních potřeb včetně značkového oblečení.Celé patro je věnováno dětem - od hraček, oblečení po sportovní potřeby. Doplňkem je i zahradnické centrum.
Výhodou je platba kartou Visa, Maestro i českou korunou. Můžete využít i slevové kupony po přihlášení na www.real.de/cesko a získat tak různé výhody - 10% slevy.
Rovněž návštěva obchodu ALDI - s širokou nabídkou potravin za výhodné ceny se vyplatí a nákup vyjde levněji než jsou ceny v supermarketech u nás. Rovněž je diskutovatelná kvalita potravin, pracích prášků apod. Naši "sousedé" i v těchto rozborech vedou.

Výhody, proč se rozhodnout pro nákup v Sasku:


levnější sortiment potravin, mléka, tuků, jogurtů, sýrů a vyšší kvalita, ryby, léčivý bodlákový olej aj. (osvědčený - mražený dort pro různé oslavy jen za 3.90 Euro, či balení Kinder oplatka za 1,99 Euro/ 10ks v Bille za 99 Kč), kvalitní vína i Pilsner Urquell vyjde levněji.až o 50 % levnější drogistické zboží, kvalitní prášky na praní, parfémy, kosmetika, obuv, textil, oblečení
Cena zahrnuje
dopravu autokarem
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je SLAN tour s.r.o., IČ 25118889.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK