HEVÍZ – DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA****

HEVÍZ – DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA****, Maďarsko, 5.5.2018, All inclusive

HEVÍZ – DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA**** starstarstarstar

HEVÍZ – DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA****
Termín:
5.5. – 8.5.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:132461460
7 390 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Největší termální jezero v Evropě – vodní plocha 47 500 m2, hloubka až 36.5 m. Mírně radioaktivní voda obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Teplota jezera je 33-34°C v létě a 26-28°C v zimě. Jako koupelová kúra je voda vhodná pro léčení kloubových onemocnění, revmatických potíží, nemoci pohybového ústrojí a páteře a při gynekologických potížích. Jako pitná kúra pomáhá při léčení poruch zažívacího systému a poklesu dásní.
Ubytování
DANUBIUS HEALTH SPA RESORT AQUA**** (ALL INCLUSIVE) má vlastní termální lázně. Nachází se v centru, 300 m od termálního jezera. Nabízí neomezené využívání všech termálních bazénů (venkovní plavecký bazén, zážitkový bazén, vnitřní termální bazén, vnitřní brouzdaliště a dětský bazén se skluzavkou), sauny, venkovního Kneippova bazénu, fitness, stolního tenisu, sportovních programů. Pokoje mají koupelnu, WC, fén, župan, TV, rádio, telefon, klimatizaci mini-bar (za poplatek), franc. balkon, WIFI zdarma.
Stravování
ALL INCLUSIVE zahrnuje: snídaně, oběd a večeře (bufet), pozdní snídaně, ovoce, odpolední moučníky, kávu a zmrzlinu. V nabídce nealkoholické nápoje (čaj, káva, minerální voda, ovocné šťávy - 07:00-22:00), alkoholické nápoje (točené pivo a domácí víno – 18:00 –22:00).
Doprava
autobusová
Program
1. den – odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v ranních hodinách, ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v termálních bazénech.

2. - 3. den – celodenní koupání v termálních bazénech hotelu nebo v jezeru (za poplatek).

4. den – koupání do 11.00 hod, odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
doprava autobusem, 3x ubytování s ALL INCLUSIVE, neomezený vstup do termálních lázní hotelu (v den příjezdu od 14,00 hod., v den odjezdu do 11,00 hod.), zapůjčení županu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
pobytovou taxu cca 1,8 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, vstupné do termálního jezera (10 EUR / 3 hod.), cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK