Jednodenní koupání Termál Moravské Toplice

Jednodenní koupání Termál Moravské Toplice, Slovinsko, Moravské Toplice, 23.8.2018, Bez stravy

Jednodenní koupání Termál Moravské Toplice

Jednodenní koupání Termál Moravské Toplice
LM
Termín:
23.8. – 24.8.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:151183124
799 Kč (-0 %)
Popis
Popis:
Jednodenní koupání v blahodárných termálech Moravské Toplice!
Jednodenní rádovánky ve vodním království
Atraktivní výlet pro rodiny s dětmi
V ceně doprava luxusním autobusem
Zvýhodněné vstupné
Termíny v týdnu - vyhnete se tak většímu počtu turistů
Navštivte s námi léčivý vodní svět se zvýhodněným vstupným pro celou rodinu!

Termální lázně Moravské Toplice jsou situované u městečka Murska Sobota v nejsevernější části Slovinska. Region Moravské Toplice je dobře znám svými turistickými zařízeními, lázněmi, vinařstvím a svojí speciální kuchyní. Termální prameny, které dosahují až 72°C, byly objeveny v 50. letech náhodou při hledání ropy. Dnes zde stojí moderní lázeňský komplex Terme 3000 s nabídkou řady léčebných terapií a dalších služeb, díky kterým budete odjíždět s pocitem znovuzrození. Vzácností Moravských Toplic je tzv. „černá termální voda“, která je vysoce koncentrovaná, kalná, slaná a je lehce cítit po naftě. Lázně se doporučují pacientům s revmatismem, kožními problémy (především lupénkou), poúrazovými a pooperačními stavy pohybového aparátu nebo pacientům s dýchacími obtížemi. Návštěvníkům jsou k dispozici léčebné metody elektroterapie, termoterapie, inhalace, akupunktura, hydroterapie, kinezioterapie a mechanoterapie.


Důležité informace:

Garantovaná doba pobytu v termálech je alespoň 10 hodin.


Možnost zakoupení zvýhodněného vstupného u delegáta v autobuse! (Dospělá osoba: 14€, děti 6-15: 10€)

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z nástupních míst bez příplatku, pojištění CK proti úpadku, služby technického delegáta.

Cena nezahrnuje: nepovinný příplatek za zvýhodněné vstupné do bazénového komplexu Terme 3000 Moravské Toplice, případný příplatek za nástupní místo 300 Kč, cestovní pojištění.

Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 45. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám nabídneme náhradní termín zájezdu anebo vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.

Změna programu vyhrazena.


Nástupní místa a orientační časy odjezdů:

Bratislava bez příplatku

Ostrava (0:30) s příplatkem 300 Kč

Frýdek-Místek (01:00) s příplatkem 300 Kč

Příbor (01:15) s příplatkem 300 Kč

Nový Jičín (01:30) s příplatkem 300 Kč

Hranice (01:55) s příplatkem 300 Kč

Lipník nad Bečvou (02:10) s příplatkem 300 Kč

Olomouc (02:30) s příplatkem 300 Kč

Prostějov (02:50) s příplatkem 300 Kč

Vyškov (03:15) s příplatkem 300 Kč

Rousínov (03:30) s příplatkem 300 Kč

Brno (04:00) bez příplatku

Břeclav bez příplatku

Praha Wilsonovo nádraží (03:00) s příplatkem 300 Kč

Velké Meziříč: (02:50) s příplatkem 300 Kč

Humpolec (01:40) s příplatkem 300 Kč

Jihlava (02:10) s příplatkem 300 Kč


Poznámka

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z nástupních míst bez příplatku, pojištění CK proti úpadku, služby technického delegáta.

Cena nezahrnuje: nepovinný příplatek za zvýhodněné vstupné do bazénového komplexu Terme 3000 Moravské Toplice, případný příplatek za nástupní místo 300 Kč, cestovní pojištění.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK