Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
KALÁBRIE, TYRHÉNSKÉ MOŘE A JÓNSKÉ MOŘE - Itálie

KALÁBRIE, TYRHÉNSKÉ MOŘE A JÓNSKÉ MOŘE

KALÁBRIE, TYRHÉNSKÉ MOŘE A JÓNSKÉ MOŘE
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy

Program:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic v dopoledních hodinách. Noční přejezd do jižní Itálie.

2. den - dopoledne příjezd do letoviska, odpoledne ubytování.

3. den - volno, pobyt u moře.

4. den - volno, pobyt u moře. Polodenní výlet do malebného městečka na skále nad mořem - Tropea a na útesy Capo Vaticano.

5. den - celodenní fakultativní výlet po Kalábrii podél nejjižnějšího pobřeží Apeninského poloostrova: mytická Skylla, Messinská úžina, největší kalábrijské město – Reggio di Calabria, městečko duchů – Pentedattilo, pobřeží Jónského moře a středověké normanské město na skále – Gerace (vláček cca 2,50 EUR)

6. den - volno, pobyt u moře

7. dencelodenní fakultativní výlet lodí na Liparské ostrovy známé svou sopečnou aktivitou: Vulcano a starobylé město Lipari s akropolí a barokními kostely (cca 50 EUR).

8. den - polodenní fakultativní výlet lodí za erupcemi činné sopky na ostrově Stromboli, který se zvedá do výšky kolem 925 metrů. Zajímavý je boj mořské vody s lávou (cca 50 EUR)

9. den - volno, pobyt u moře

10. den - dopoledne uvolnění apartmánů, odjezd z letoviska v podvečer. Noční přejezd do ČR.

11. den - v odpoledních hodinách návrat do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 8x ubytování v kompletně vybavených bungalovech (se dvěma oddělenými ložnicemi) s příslušenstvím a s možností vaření, průvodce, komplexní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: vstupy, lodní výlety

Ubytování: Areál bungalovů má sugestivní polohu na svahu nad mořem a je vystavěn ve stínu borovic a eukalyptů v těsné blízkosti písečné pláže. Apartmány se skládají ze dvou oddělených dvoulůžkových ložnic, sociálního zařízení, kompletně vybavené kuchyňky a terasy. Hostům jsou zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a bazén. V areálu se nachází bar, kde si lze zakoupit italské snídaně. Doporučená částka na vstupy 30 EUR
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 30.04.2018 – 2.000,- Kč

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.