KALÁBRIE, TYRHÉNSKÉ MOŘE A JÓNSKÉ MOŘE, Itálie, 14.6.2018, Bez stravy

KALÁBRIE, TYRHÉNSKÉ MOŘE A JÓNSKÉ MOŘE

KALÁBRIE, TYRHÉNSKÉ MOŘE A JÓNSKÉ MOŘE
Termín:
14.6. – 24.6.2018
Změnit termín
Délka:11 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:143-3670
7 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha a České Budějovice
Návrat do: Praha a České Budějovice

Program:

1. den - odjezd z Prahy a Č. Budějovic v dopoledních hodinách. Noční přejezd do jižní Itálie.

2. den - dopoledne příjezd do letoviska, odpoledne ubytování.

3. den - volno, pobyt u moře.

4. den - volno, pobyt u moře. Polodenní výlet do malebného městečka na skále nad mořem - Tropea a na útesy Capo Vaticano.

5. den - celodenní fakultativní výlet po Kalábrii podél nejjižnějšího pobřeží Apeninského poloostrova: mytická Skylla, Messinská úžina, největší kalábrijské město – Reggio di Calabria, městečko duchů – Pentedattilo, pobřeží Jónského moře a středověké normanské město na skále – Gerace (vláček cca 2,50 EUR)

6. den - volno, pobyt u moře

7. dencelodenní fakultativní výlet lodí na Liparské ostrovy známé svou sopečnou aktivitou: Vulcano a starobylé město Lipari s akropolí a barokními kostely (cca 50 EUR).

8. den - polodenní fakultativní výlet lodí za erupcemi činné sopky na ostrově Stromboli, který se zvedá do výšky kolem 925 metrů. Zajímavý je boj mořské vody s lávou (cca 50 EUR)

9. den - volno, pobyt u moře

10. den - dopoledne uvolnění apartmánů, odjezd z letoviska v podvečer. Noční přejezd do ČR.

11. den - v odpoledních hodinách návrat do Č. Budějovic.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 8x ubytování v kompletně vybavených bungalovech (se dvěma oddělenými ložnicemi) s příslušenstvím a s možností vaření, průvodce, komplexní cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku
Cena zájezdu nezahrnuje: vstupy, lodní výlety

Ubytování: Areál bungalovů má sugestivní polohu na svahu nad mořem a je vystavěn ve stínu borovic a eukalyptů v těsné blízkosti písečné pláže. Apartmány se skládají ze dvou oddělených dvoulůžkových ložnic, sociálního zařízení, kompletně vybavené kuchyňky a terasy. Hostům jsou zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a bazén. V areálu se nachází bar, kde si lze zakoupit italské snídaně. Doporučená částka na vstupy 30 EUR
ČASOVÁ SLEVA: při objednávce do 30.04.2018 – 2.000,- Kč

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK