KARNEVAL V BENÁTKÁCH, , 9.2.2018, Bez stravy

KARNEVAL V BENÁTKÁCH

KARNEVAL V BENÁTKÁCH
Termín:
9.2. – 11.2.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:457-3547
1 490 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

1. den - odjezd ve večerních hod. z Č. Budějovic. Noční přejezd přes Rakousko do Itálie.

2. den - příjezd do přístavu Punta Sabbioni v ranních hodinách, plavba lodí do Benátek s průvodcem, výstup na náměstí Sv. Marka, prohlídka nejznámějších památek s průvodcem, Dóžecí palác, basilika San Marco, Kampanila, Prokuratura, Museo Correr, Torre dell Orologio a most Rialto. Poté volný program - rej karnevalových masek. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

3. den - příjezd do Č. Budějovic v ranních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lodní lístek (cca 20 EUR), vstupné

Pořadatelem tohoto zájezdu je CK Roslo s.r.o., IČ -.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK