Katalánsko, Pyreneje a Barcelona, Španělsko, 25.5.2018, Polopenze

Katalánsko, Pyreneje a Barcelona

Katalánsko, Pyreneje a Barcelona
Termín:
25.5. – 3.6.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:445-2664
10 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Písek, Plzeň, Praha
Návrat do: České Budějovice, Písek, Plzeň, Praha

Program:

1.den - v poledních hodinách odjezd z Č. Budějovic přes Písek, Plzeň, (Praha za příplatek 230,- Kč), noční přejezd Německem a Francií.

2.den - Příjezd na pobřeží Costa Brava, v odpoledních hodinách ubytování, volný program (možnost koupání), večeře.

3.den – po snídani celodenní výlet do Barcelony - prohlídka města: promenáda La Rambla, gotická čtvrť s katedrálou, průjezd bizardní architektonickou čtvrtí Eixample, Casa Batló, Casa Mila, La Pedrera, stavby A. Gaudího: Sagrada Familia, Guell park s pitoreskními stavbami. Návrat na ubytování, večeře.

4.den – snídaně, výlet na nejvýznamnější poutní místo Katalánska - horský klášter Montserrat - prohlídka interiéru, procházka po skalách. Návštěva vinného sklepa - komentovaná prohlídka. Návrat na ubytování, možnost koupání, večeře.

5.den – snídaně, odjezd do Girony, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými románskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Odjezd do Besalú (UNESCO), nádherné středověké město s románskými kostely Sant Vicenc a Sant Pere, pozůstatek benediktinského kláštera se zachovalou lázní mikve, opevněný most přes řeku Fluviá. Návrat na ubytování, večeře.

6.den – snídaně, výlet do Pyrenejí. Jízda autobusem do Ribes de Freser, odtud úzkou soutěskou stoupání zubačkou do horského střediska Nuria (2.000 m), pěší turistika - sestup do Querallbs, odtud zubačkou do Ribes. Cestou zpět zastávka u slavného románského kláštera v Ripollu. Večeře.

7.den – snídaně, odjezd do Blanes, návštěva nejkrásnější botanické zahrady Costa Bravy Jardí Botanic Marimurtra založené roku 1928 se 7000 druhy středozemních a tropických rostlin, afrických sukulentů. Z Blanes fakultativně odjezd lodí do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava. Výhledy na divoké skalnaté pobřeží. Zpět autobusem. Večeře.

8.den - snídaně, odjezd do Figueras, návštěva muzea Salvadora Dalího. Zastávka ve středověkém městečku Castello d Empúrias. Prohlídka přímořského městačka Cadaques, které si oblíbilo mnoho umělců, návrat na ubytování, večeře.

9.den - snídaně, možnost koupání. Odpoledne odjezd. Noční přejezd přes Francii a Německo do ČR.

10.den - příjezd do Č. Budějovic v odpoledních hodinách.

 

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 7x polopenzi, 7x ubytování ve 2-3lůžkovém pokoji v hotelu s vlastním příslušenstvím, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje: lodní výlet, vstupné, cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 0,50 – 1 EUR / osoba / noc.
Doporučené kapesné na vstupy a lodě: cca 60 EUR

Časová sleva: při objednávce do 31.1.2018 - 600,- Kč, do 28.8.2018 - 300,- Kč.

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK