KORUTANY, Rakousko, 8.9.2018, Polopenze

KORUTANY starstarstar

KORUTANY
Termín:
8.9. – 12.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:697-3561
7 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Lanovky a vstupy v ceně!!!

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Výjezd lanovkou na vrchol Gerlitzen (1.911 m), odkud se naskýtají pěkné výhledy na jezero. Lehká turistika. Odpoledne odpočinek u malebného korutanského jezera Ossiacher See nebo možnost romantické plavby lodí po jezeře. Ubytování.

2. den – výjezd na masiv Reisseck unikátní pozemní lanovkou se stoupáním až 82 %, lehká turistika kolem horské chaty s krásnými výhledy do údolí. Poté výlet do soutěsky Raggaschlucht v údolí Mölltal. Procházka po dřevěných chodnících jednou z nejkrásnějších alpských skalních propastí s několika vodopády na řece Ragga. Dále pak procházka u nejvýše položeného korutanského jezera Weissensee, s průzračnou vodou až do hloubky 6ti metrů.

3. den – odjezd k unikátním jeskyním Obir Tropsteinhöhlen. Přejezd k jedné z největších dřevěných rozhleden na světě Pyramidenkogel. Z výšky 100 metrů své návštěvníky potěší úžasným pohledem na panorama Alp a jezero Wörthersee. Prohlídka malebného městečka Maria Wörth a možnost plavby po nejkrásnějším korutanském jezeře Wörthersee (s kartou cca 6 EUR) nebo možnost koupání.

4. den – výlet do NP Nockberge. Výjezd lanovkou z lázeňského městečka Bad Kleinkirchheim na Kaisergurg (2.055 m). Odsud nenáročný výstup na vrchol Wöllaner Nock (2.145 m) nebo návštěva místních lázní (cca 20 EUR / 3 hod.). Odpoledne oblast Millstätter See.

5. den – prohlídka Gmündu (Starý a Nový zámek, příp. muzeum Porsche). Přejezd do údolí Maltatal s množstvím úchvatných vodopádů. Výjezd autobusem vysokohorskou silnicí Malta Hochalmstrasse k obrovské přehradě Kölnbreinsperre, v nadmořské výšce 1.933 m s vyhlídkovou lávkou Airwalk, ze které si můžete užít dechberoucí výhledy do dvěstě metrové hloubky. Lehká turistika s krásnými výhledy na ledovce Tauernských Alp. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu 3* s polopenzí, Korutanskou kartou – všechny vstupy a lanovky, které nejsou uvedeny v programu, služby průvodce, pojištění CK.

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné nad rámec Korutanské karty, cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 3,5 EUR / osoba / noc.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK