KORUTANY

KORUTANY, Rakousko, 8.9.2018, Polopenze

KORUTANY starstarstar

KORUTANY
Termín:
8.9. – 12.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:697-3561
7 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Lanovky a vstupy v ceně!!!

Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Výjezd lanovkou na vrchol Gerlitzen (1.911 m), odkud se naskýtají pěkné výhledy na jezero. Lehká turistika. Odpoledne odpočinek u malebného korutanského jezera Ossiacher See nebo možnost romantické plavby lodí po jezeře. Ubytování.

2. den – výjezd na masiv Reisseck unikátní pozemní lanovkou se stoupáním až 82 %, lehká turistika kolem horské chaty s krásnými výhledy do údolí. Poté výlet do soutěsky Raggaschlucht v údolí Mölltal. Procházka po dřevěných chodnících jednou z nejkrásnějších alpských skalních propastí s několika vodopády na řece Ragga. Dále pak procházka u nejvýše položeného korutanského jezera Weissensee, s průzračnou vodou až do hloubky 6ti metrů.

3. den – odjezd k unikátním jeskyním Obir Tropsteinhöhlen. Přejezd k jedné z největších dřevěných rozhleden na světě Pyramidenkogel. Z výšky 100 metrů své návštěvníky potěší úžasným pohledem na panorama Alp a jezero Wörthersee. Prohlídka malebného městečka Maria Wörth a možnost plavby po nejkrásnějším korutanském jezeře Wörthersee (s kartou cca 6 EUR) nebo možnost koupání.

4. den – výlet do NP Nockberge. Výjezd lanovkou z lázeňského městečka Bad Kleinkirchheim na Kaisergurg (2.055 m). Odsud nenáročný výstup na vrchol Wöllaner Nock (2.145 m) nebo návštěva místních lázní (cca 20 EUR / 3 hod.). Odpoledne oblast Millstätter See.

5. den – prohlídka Gmündu (Starý a Nový zámek, příp. muzeum Porsche). Přejezd do údolí Maltatal s množstvím úchvatných vodopádů. Výjezd autobusem vysokohorskou silnicí Malta Hochalmstrasse k obrovské přehradě Kölnbreinsperre, v nadmořské výšce 1.933 m s vyhlídkovou lávkou Airwalk, ze které si můžete užít dechberoucí výhledy do dvěstě metrové hloubky. Lehká turistika s krásnými výhledy na ledovce Tauernských Alp. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu 3* s polopenzí, Korutanskou kartou – všechny vstupy a lanovky, které nejsou uvedeny v programu, služby průvodce, pojištění CK.

Cena zájezdu nezahrnuje: vstupné nad rámec Korutanské karty, cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 3,5 EUR / osoba / noc.

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK