KRÁSY BALATONU

KRÁSY BALATONU, Maďarsko, 7.9.2018, Polopenze
KRÁSY BALATONU
Termín:
7.9. – 10.9.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:135803096
5 490 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Ubytování v DANUBIUS HOTEL ANNABELLA BEACH RESORT***+ který se nachází v Balatonfüred na slavné promenádě u jezera. Hotel je vybaven vnitřním a venkovním bazénem, saunou a soukromou pláží, Wifi zdarma ve společenských prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, koupelnou, WC, minibarem a balkonem.
Stravování
polopenze
Doprava
autobusová
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Prohlídka Veszprému – města královen a sídla uherských králů ve středověku. Příjezd do Balatonfüred, prohlídka nejstaršího lázeňského letoviska Balatonu, kde si stavěli vily proslulé osobnosti 19. století. Ubytování v hotelu, možnost volného odpoledne, procházky po klasicistní kolonádě z roku 1800 vybudované přímo nad Kossuthovým pramenem, večeře.

2. den – návštěva poloostrova Tihany s výhledem na Balaton, proslulé opatství s kryptou Ondřeje I., Levandulový dům, vnitří jezero. Z Tihany plavba lodí po jezeře do Siofoku, kde navštívíme zážitkové termální lázně Galerius (cca 2.400 HUF/3 hodiny).

3. den – dopoledne návštěva “hlavního města” Balatonu - Keszthely se zámkem rodiny Festetics Helikon, třetí největší a nejkrásnější aristokratická budova Maďarska. Zastávka u zříceniny hradu Szigliget, poté přejezd do jedné z nejproslulejších vinařských oblastí Badascony, ochutnávka vín místních vinařů s jedním z nejhezčích výhledů na Balaton.

4. den – po snídani odjezd z hotelu, cestou zastávka v městě Hevíz u největšího termálního jezera v Evropě, možnost koupání (2.400,- HUF/3 hod.). Odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, 3x ubytování v hotelu s polopenzí (bufet), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 1,80 EUR / noc, vstupné do objektů, plavbu lodí
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK