KRÁSY BALATONU

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Krásy Balatonu - Maďarsko

Krásy Balatonu

Krásy Balatonu
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-
Ubytování
Ubytování v DANUBIUS HOTEL ANNABELLA BEACH RESORT***+ který se nachází v Balatonfüred na slavné promenádě u jezera. Hotel je vybaven vnitřním a venkovním bazénem, saunou a soukromou pláží, Wifi zdarma ve společenských prostorách. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, koupelnou, WC, minibarem a balkonem.
Stravování
polopenze
Doprava
autobusová
Program
1. den - odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Prohlídka Veszprému – města královen a sídla uherských králů ve středověku. Příjezd do Balatonfüred, prohlídka nejstaršího lázeňského letoviska Balatonu, kde si stavěli vily proslulé osobnosti 19. století. Ubytování v hotelu, možnost volného odpoledne, procházky po klasicistní kolonádě z roku 1800 vybudované přímo nad Kossuthovým pramenem, večeře.

2. den – návštěva poloostrova Tihany s výhledem na Balaton, proslulé opatství s kryptou Ondřeje I., Levandulový dům, vnitří jezero. Z Tihany plavba lodí po jezeře do Siofoku, kde navštívíme zážitkové termální lázně Galerius (cca 2.400 HUF/3 hodiny).

3. den – dopoledne návštěva “hlavního města” Balatonu - Keszthely se zámkem rodiny Festetics Helikon, třetí největší a nejkrásnější aristokratická budova Maďarska. Zastávka u zříceniny hradu Szigliget, poté přejezd do jedné z nejproslulejších vinařských oblastí Badascony, ochutnávka vín místních vinařů s jedním z nejhezčích výhledů na Balaton.

4. den – po snídani odjezd z hotelu, cestou zastávka v městě Hevíz u největšího termálního jezera v Evropě, možnost koupání (2.400,- HUF/3 hod.). Odjezd do ČR, příjezd ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
autobusovou dopravu, 3x ubytování v hotelu s polopenzí (bufet), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 1,80 EUR / noc, vstupné do objektů, plavbu lodí

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.