KRÁSY SLOVINSKA - hotel THERME SNOVIK****

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
KRÁSY SLOVINSKA - hotel THERME SNOVIK**** - Slovinsko

KRÁSY SLOVINSKA - hotel THERME SNOVIK**** starstarstarstar

KRÁSY SLOVINSKA - hotel THERME SNOVIK****
Doprava:
-
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
-

Program:

1. den – v nočních hodinách odjezd z Č. Budějovic, přejezd přes Rakousko do Slovinska. NP Triglav – výjezd do nejvýše položeného průsmyku - Vršič 1.611 m, lehká turistika. Podhorské středisko Kranjska Gora a procházka k vodopádu Gozd Martuljek. Odpoledne odjezd na ubytování a koupání v termálním areálu.

2. den – prohlídka lázeňské města Bled s majestátním hradem na skále 126 m vysoko nad Bledským jezerem. Přejezd k Bohinjskému jezeru, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výledy na Julské Alpy s dominantou Triglavem. Lehká turistika k vodopádu (67 m) na řece Savici. Možnost koupání v termálním areálu.

3. den – prohlídka největší krápníkové jeskyně Evropy v Postojanské jeskyni, kde pojedeme podzemním vláčkem. Zastávka u malebného Predjamského hradu, který byl vybudován pod převisem skalní stěny vysoké 123 m. Odpoledne návštěva Lublaně - katedrála sv. Mikuláše, tržnice se sloupořadím vedoucím až k Dračímu mostu, malebné uličky na nábřeží u řeky Lublanice a středověký Lublaňský hrad.

4. den – unikátní krasový systém Škocjanské jamy (UNESCO). Návštěva Lipice, proslulé chovem bílých koní – Lipicánů. Odpoledne slovinské pobřeží. Procházka letoviskem Portorož „Přístav růží“ - láká turisty nejen na moře, lázeňské procedury - již v roce 1891 zde založili první koupele. Navštívíme drahokam slovinského pobřeží, krásné historické městečko Piran vystavené v benátském stylu. Netradiční šat mu dalo několik století strávených pod vlajkou Benátské republiky. Noční přejezd do ČR.

5. den – příjezd do Č. Budějovic v ranních hodinách

 

Ubytování v termálním areálu Therme Snovik****, který se nachází 30 km od Lublaně v údolí Tuhinjské doliny, v srdci Kamnických a Savinjských Alp. Po výletech můžete relaxovat v termálním bazénu, sauně nebo při masáži. Termální voda je čistá a průzračná, bohatá na vápník a hořčík a vhodná ke koupání, na masáže, pití a různé terapeutické procedury. V ceně ubytování je vstup do areálu, kde se nachází krytý a venkovní bazén s termální vodou a 3 vodními skluzavkami, dětský bazén, masážní trysky, vodní gymnastika, podvodní masáže, vířivka a dětské hřiště. Moderně zařízené pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV, fén, Wi-Fi, některé s balkonem nebo terasou.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování s polopenzí (formou bufetu), vstup do bazénů, výlety, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupné, lázeňskou taxu (cca 1,3 EUR /noc / osoba), příplatek za 1lůžkový pokoj 800,- Kč.

Doporučená částka na vstupy: cca 50 EUR

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.