La Playa, Itálie, Kalábrie, Scalea, 12.5.2018, Bez stravy
La Playa
Termín:
Načítám ... 12.5. – 19.5.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:134372195
590 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence La Playa
Kategorie hotelu: ***
Popis
Residence je za velmi dobrou cenu a proto je klienty hojně využívaná. Jen pár kroků od historického centra městečka Scalea. Možnost i pro klienty přijíždějící vlakem.
Ubytování
Všechny apartmány se nacházejí v 1. patře rezidence a jsou vybaveny TV. Apartmány nejsou vybaveny dekami, možno půjčit za poplatek u majitele rezidence.
Apartmán pro 4-6 osob (AP1/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Poloha
Rezidence se nachází přímo v centru města cca 100 m od pláže vedle slavné stážní věže Torre Talao a cca 300 m od historického města, které leží na pahorku kde stojí starý normanský hrad, ke ketrému vedou úzké uličky s paláci, kostely, a vežemi. V okolí rezidence jsou veřejná parkovací místa. V blízkosti jsou restaurace, obchody, bary.
Rychlý přehled
všechny apartmány jsou v 1. patře
jednodušší ubytování, AP6
klimatizace za poplatek
nedaleko obchody a restaurace
Stručná poloha
100 m od písešné pláže
přímo v centru Scaley
rušnější část
poblíž věhlasných památek
Pojmenování zařízení 1
Apartmán pro 4-6 osob s 1 ložnicí (BILO 4-6)
Popis zařízení 1
obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí a 2 lůžky, příslušenství, balkon.
Stravování
vlastní.
Poznámka
zvířata nejsou povolena.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nebo 14 nocí, spotřebu energií, asistenční službu na telefonu.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
komplexní pojištění 30 Kč/osoba a den, klimatizaci, závěrečný úklid, povlečení.
Vratná kauce u vlastní dopravy
50 EUR/apartmán.
Povinné příplatky vlastní dopravy
závěrečný úklid 15 EUR/apartmán.
Příplatky k vlastní dopravě
klimatizace 10 EUR/apt/den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK