Lázeňský dům Veselý

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Lázeňský dům Veselý - Česká republika - Východní Čechy - Lázně Bohdaneč

Lázeňský dům Veselý starstarstar

Lázeňský dům Veselý
Doprava:
vlastní
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze, Plná penze
Ubytování
dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV, lednice, telefon, připojení na internet. V pavilonu Veselý jsou pouze oddělené postele. Na přání je možné zajistit i ubytování v pavilonu Veselý pokoje PLUS: dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí. Cena u prodejce. Počet jednolůžkových pokojů je omezen. Na přání je možné zajistit ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s obsazením jednou osobou za příplatek.
Poloha
Lázeňský komplex je umístěn na okraji malebného lázeňského městečka Lázně Bohdaneč, které je ukryto mezi lesy a rybníky úrodné polabské nížiny a po staletí je střeženo hradem Kunětická hora.
Středisko
Lázně Bohdaneč
Středisko
Lázně Bohdaneč
Vybavení
v pavilonu Veselý, který je vstupní budovou do celého areálu je hlavní recepce a rezervační kancelář. V areálu lázní se nachází plavecký bazén, na každé straně vybavený masážními vířivkami. Voda má léčivou sílu minerální vody a teplotu 29 –
30 stupňů. K odpočinku a relaxaci slouží Koré – solná jeskyně, na kolonádě jsou obchůdky, kavárna, restaurace, bar.
V pavilonu Gočár je půjčovna a úschovna kol, v pavilonu Jubilejní je ordinace, rozpis procedur, část léčebných procedur a jídelny.
Stravování
Dle jednotlivých programů- snídaně formou bufetu, obědy a večeře servírované výběrem ze 3 menu, nealko nápoj, ovocný a zeleninový bufet. Možnost zajištění dietní stravy. U pobytů s polopenzí je možné dokoupit obědy.
Nabídka programů
NOVINKA
WELLNESS S VŮNÍ PERNÍKU
3 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní.
program: 1x aromatická koupel s bylinnou solí, 1x klasická masáž částečná, 1x aroma masáž částečná, 1x skořicový zábal proti celulitidě, 1x masáž horkými lávovými kameny, 1x Whirlpool, 1x perník. Pokoje je nutné uvolnit do 11:00 hodin.LÁZNĚ NA ZKOUŠKU
2 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní
program:1x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí nebo olejem + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x KORÉ - solná jeskyně, 1x filnská a parní sauna, 1x Whirlpool, 1 hodina plavání v bazénu.


WELLNESS ROZMAZLOVÁNÍ
3 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní
program: 1x Wellness přísadová koupel s bylinným olejem nebo nepěnivým extraktem + suchý zábal, 1x klasická masáž celková, 1x KORÉ - solná jeskyně, 1x finská sauna a parní kabina nebo Whirlpool, 2x hodina plavání v bazénu.

DOKONALÉ POTĚŠENÍ
4 noci, polopenze, pobyt začíná večeří a končí snídaní
program: 1x masáž lávovými kameny nebo aroma masáž částečná, 2x Wellness přísadová koupel s bylinnou solí nebo bylinným olejem + suchý zábal, 1x avokádový zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x finská sauna a parní kabina nebo Whirlpool, 3x hodina plavání v bazénu.


AKTIVNÍ SENIOR
7 nocí, plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní
program: 1x posouzení zdravotního stavu – prohlídka*, 1x Wellness přísadová koupel s bylinným olejem + suchý zábal, 1x klasická masáž částečná, 1x rašelinové obklady, 1x suchá uhličitá koupel, 1x KORÉ - solná jeskyně, 2x volné plavání v bazénu - rehabilitační.
* Přesné složení programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu.


BOHDANEČSKÁ REKONDIČNÍ KÚRA
7 nocí, plná penze, pobyt začíná obědem a končí snídaní
program: 1x vstupní lékařské vyšetření*, 1x perličková nebo vířivá koupel + suchý zábal, 1x suchá uhličitá koupel, 1x klasická masáž celková, 1x individuální rehabilitace, 1x slatinný zábal v zábalové vaně, 2x volné plavání - rehabilitační v bazénu, 1x Nordic walking.* Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě aktuálního zdravotního stavu.
Tipy pro správnou volbu
- lázeňský areál v parku
- krásné okolí s možností výletů
- kvalitní lázeňská péče
- volně prodejné procedury
Informace
Parkování: v blízkosti hotelu za poplatek.
Příjezd: vlakem do Pardubic a dále od hlavního nádraží trolejbusovou linkou č. 3 až k lázním.
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Upozornění
Volně prodejné procedury je nutné rezervovat minimálně 7 dnů před nástupem do lázní.
Pokud nebude možné zajistit lázeňský dům Veselý, bude nabídnuto ubytování v jiném lázeňském pavilonu.
Nástup na ubytování je od 14.00 hod., uvolnění pokojů do 10.00 hod.
Dětská cena
Je platná jen při hotelovém ubytování. Děti do 3 let bez nároku na služby jsou zdarma. Děti od 4 do 15 let mají slevu z hotelové ceny za ubytování 40%.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.