Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
LÁZNĚ DEBRECÍN - hotel AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL**** - Maďarsko

LÁZNĚ DEBRECÍN - hotel AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL**** starstarstarstar

LÁZNĚ DEBRECÍN - hotel AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL****
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Historický Debrecín, zvaný „kalvínský Řím“, leží na okraji maďarské pusty. Pro milovníky dobrého jídla je to město výtečných uzenářských produktů a dobrého vína, ale proslavily ho především zdejší geotermální prameny a termální lázně. Debrecínská léčivá voda s teplotou 65°C je alkalickochloridová, hydrokarbonátová, jodová, bromová, sodíkově-chloridová termální voda, která se s úspěchem využívá při léčbě pohybového ústrojí, řídnutí kostí, zánětech a opotřebení kloubů, revmatismu měkkých tkání, ischiasu, ochrnutí po nervových nemocích, ateroskleróze, dýchacích těžkostech, kožních a chronických ženských nemocích.

HOTEL AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL & WELLNESS HOTEL**** se nachází v rekreační zóně města, uprostřed parku Nagyerdő, nedaleko centra. Je propojen krytou chodbou s komplexem Aquaticum Spa, ke kterému patří termální bazény s léčivou vodou o teplotě 33-38°C, Středomořské zážitkové koupele s jedinečnou vegetací, tobogány a vířivkami, Aquaticum Wellness ostrov (medicínské oddělení, masáže…), venkovní, letní koupaliště. Nový Saunový svět o rozloze 400m2 je za speciální cenu cca 1 000 HUF / den (finské a kamenné sauny, parní kabiny, ledová studně, infrasauna, ochlazovací bazének, Kneippovy bazény, zážitkové sprchy). V hotelu se nachází ještě salón krásy (kadeřnictví, manikúra, kosmetika…). Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, minibar, trezor a Wi-Fi připojení, župany. Na vyžádání je možné objednat propojené dvoulůžkové pokoje. Snídaně a večeře jsou formou bohatého bufetu. Vhodné i pro děti.

Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): cca 570,- Kč / noc.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno příjezd do Budapešti, výhled z Gellertova vrchu, okružní jízda, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka Budapešti s průvodcem, odjezd nejstarším metrem v Evropě na hotel.
2. den – po snídani možnost nákupu nebo procházky po Budapešti (dle možnosti návštěva Parlamentu vč. korunovačních klenotů). Přejezd na ubytování v Debrecínu. Ubytování, odpoledne koupání v lázních.
3. - 4. - 5.den – relaxace v lázních, procházka městem
5. - 6. den – po snídani (cca v 10 hodin) odjezd do Č. Budějovic, návrat ve večerních hod.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v Budapešti se snídaní, 3x ubytování v hotelu v Debrecínu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku, vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu u hotelu Aquaticum Debrecen Termál.
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě), u hotelu Nagyerdö*** vstup do termálního areálu. Celodenní vstupenka (aquapark+ thermal) cca 4.000 HUF (2.950 HUF 2 hod.), pro děti a seniory 3.450 HUF (2.400 HUF 2 hod.), možnost rodinných vstupenek.

 

 

 

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.