LÁZNĚ DEBRECÍN - hotel AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL****, Maďarsko, 9.5.2018, Polopenze

LÁZNĚ DEBRECÍN - hotel AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL**** starstarstarstar

LÁZNĚ DEBRECÍN - hotel AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL****
Termín:
9.5. – 13.5.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:708-3655
8 590 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice a Třeboň
Návrat do: České Budějovice a Třeboň

Historický Debrecín, zvaný „kalvínský Řím“, leží na okraji maďarské pusty. Pro milovníky dobrého jídla je to město výtečných uzenářských produktů a dobrého vína, ale proslavily ho především zdejší geotermální prameny a termální lázně. Debrecínská léčivá voda s teplotou 65°C je alkalickochloridová, hydrokarbonátová, jodová, bromová, sodíkově-chloridová termální voda, která se s úspěchem využívá při léčbě pohybového ústrojí, řídnutí kostí, zánětech a opotřebení kloubů, revmatismu měkkých tkání, ischiasu, ochrnutí po nervových nemocích, ateroskleróze, dýchacích těžkostech, kožních a chronických ženských nemocích.

HOTEL AQUATICUM DEBRECEN TERMÁL & WELLNESS HOTEL**** se nachází v rekreační zóně města, uprostřed parku Nagyerdő, nedaleko centra. Je propojen krytou chodbou s komplexem Aquaticum Spa, ke kterému patří termální bazény s léčivou vodou o teplotě 33-38°C, Středomořské zážitkové koupele s jedinečnou vegetací, tobogány a vířivkami, Aquaticum Wellness ostrov (medicínské oddělení, masáže…), venkovní, letní koupaliště. Nový Saunový svět o rozloze 400m2 je za speciální cenu cca 1 000 HUF / den (finské a kamenné sauny, parní kabiny, ledová studně, infrasauna, ochlazovací bazének, Kneippovy bazény, zážitkové sprchy). V hotelu se nachází ještě salón krásy (kadeřnictví, manikúra, kosmetika…). Dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci, minibar, trezor a Wi-Fi připojení, župany. Na vyžádání je možné objednat propojené dvoulůžkové pokoje. Snídaně a večeře jsou formou bohatého bufetu. Vhodné i pro děti.

Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): cca 570,- Kč / noc.

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno příjezd do Budapešti, výhled z Gellertova vrchu, okružní jízda, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka Budapešti s průvodcem, odjezd nejstarším metrem v Evropě na hotel.
2. den – po snídani možnost nákupu nebo procházky po Budapešti (dle možnosti návštěva Parlamentu vč. korunovačních klenotů). Přejezd na ubytování v Debrecínu. Ubytování, odpoledne koupání v lázních.
3. - 4. - 5.den – relaxace v lázních, procházka městem
5. - 6. den – po snídani (cca v 10 hodin) odjezd do Č. Budějovic, návrat ve večerních hod.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v Budapešti se snídaní, 3x ubytování v hotelu v Debrecínu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku, vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu u hotelu Aquaticum Debrecen Termál.
Cena zájezdu nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě), u hotelu Nagyerdö*** vstup do termálního areálu. Celodenní vstupenka (aquapark+ thermal) cca 4.000 HUF (2.950 HUF 2 hod.), pro děti a seniory 3.450 HUF (2.400 HUF 2 hod.), možnost rodinných vstupenek.

 

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK