Vyhledávání zájezdu
České CK
Select country and destination
LÁZNĚ DEBRECÍN - HUNGUEST HOTEL NAGYERDÖ*** - Maďarsko

LÁZNĚ DEBRECÍN - HUNGUEST HOTEL NAGYERDÖ*** starstarstar

LÁZNĚ DEBRECÍN - HUNGUEST HOTEL NAGYERDÖ***
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Hunguest Hotel Nagyerdö*** leží v nejhezčí části města Debrecín, v zeleném srdci města, v idylickém a klidném prostředí. Hotel nabízí renovované dvoulůžkové pokoje, oblíbený vitální bazén a hotelovou terasu s úchvatným výhledem na Debrecín. Hunguest Hotel Nagyerdö má vlastní léčebné oddělení. V kupolovité dvoraně léčebných lázní jsou termální bazény, sauny a solárium. Cca 300m od hotelu je kryté přímořské aquacentrum Aqauticum, skutečné centrum vodních radovánek pro všechny generace. Dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky mají vlastní soc. zařízení, Wi-Fi připojení, televizi a minibar. Snídaně je formou bufetu, večeře je výběrem ze 3 menu.

 

Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): cca 150,- Kč / noc.

 

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno příjezd do Budapešti, výhled z Gellertova vrchu, okružní jízda, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka Budapešti s průvodcem, odjezd nejstarším metrem v Evropě na hotel.
2. den – po snídani možnost nákupu nebo procházky po Budapešti (dle možnosti návštěva Parlamentu vč. korunovačních klenotů). Přejezd na ubytování v Debrecínu. Ubytování, odpoledne koupání v lázních.
3. - 4. - 5.den – relaxace v lázních, procházka městem
5. - 6. den – po snídani (cca v 10 hodin) odjezd do Č. Budějovic, návrat ve večerních hod.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování v Budapešti se snídaní, 3x ubytování v hotelu v Debrecínu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku, vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu u hotelu Aquaticum Debrecen Termál.
Cena zájezdu nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě), u hotelu Nagyerdö*** vstup do termálního areálu. Celodenní vstupenka (aquapark+ thermal) cca 4.000 HUF (2 950 HUF 2 hod.), pro děti a seniory 3.450 HUF (2 400 HUF 2 hod.), možnost rodinných vstupenek

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.