LÁZNĚ DEBRECÍN - HUNGUEST HOTEL NAGYERDÖ***, Maďarsko, 9.5.2018, Polopenze

LÁZNĚ DEBRECÍN - HUNGUEST HOTEL NAGYERDÖ*** starstarstar

LÁZNĚ DEBRECÍN - HUNGUEST HOTEL NAGYERDÖ***
Termín:
9.5. – 13.5.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:709-3657
5 980 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice, Třeboň
Návrat do: České Budějovice, Třeboň

Hunguest Hotel Nagyerdö*** leží v nejhezčí části města Debrecín, v zeleném srdci města, v idylickém a klidném prostředí. Hotel nabízí renovované dvoulůžkové pokoje, oblíbený vitální bazén a hotelovou terasu s úchvatným výhledem na Debrecín. Hunguest Hotel Nagyerdö má vlastní léčebné oddělení. V kupolovité dvoraně léčebných lázní jsou termální bazény, sauny a solárium. Cca 300m od hotelu je kryté přímořské aquacentrum Aqauticum, skutečné centrum vodních radovánek pro všechny generace. Dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky mají vlastní soc. zařízení, Wi-Fi připojení, televizi a minibar. Snídaně je formou bufetu, večeře je výběrem ze 3 menu.

 

Doplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání): cca 150,- Kč / noc.

 

Program:

1. den - odjezd z Č. Budějovic a Třeboně v brzkých ranních hodinách přes Rakousko. Ráno příjezd do Budapešti, výhled z Gellertova vrchu, okružní jízda, ubytování v hotelu. Večerní prohlídka Budapešti s průvodcem, odjezd nejstarším metrem v Evropě na hotel.
2. den – po snídani možnost nákupu nebo procházky po Budapešti (dle možnosti návštěva Parlamentu vč. korunovačních klenotů). Přejezd na ubytování v Debrecínu. Ubytování, odpoledne koupání v lázních.
3. - 4. - 5.den – relaxace v lázních, procházka městem
5. - 6. den – po snídani (cca v 10 hodin) odjezd do Č. Budějovic, návrat ve večerních hod.

Cena zájezdu zahrnuje:
dopravu autobusem, 1x ubytování v Budapešti se snídaní, 3x ubytování v hotelu v Debrecínu s polopenzí, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku, vstupné do hotelových lázní vč. poskytnutí županu u hotelu Aquaticum Debrecen Termál.
Cena zájezdu nezahrnuje:
pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80 EUR / noc / osoba nad 18 let - platba na místě), u hotelu Nagyerdö*** vstup do termálního areálu. Celodenní vstupenka (aquapark+ thermal) cca 4.000 HUF (2 950 HUF 2 hod.), pro děti a seniory 3.450 HUF (2 400 HUF 2 hod.), možnost rodinných vstupenek

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK