Lázně Erding a Sea Life / BMW a Mnichov, Německo, 19.5.2018, Snídaně

Lázně Erding a Sea Life / BMW a Mnichov

Lázně Erding a Sea Life / BMW a Mnichov
Termín:
19.5. – 20.5.2018
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:557-2261
3 390 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

PROGRAM:

1.den - odjezd v 06.00 hodin z Č. Budějovic do německého Erdingu u Mnichova. Termální lázně Erding jsou jedinečným vodním světem, který zaručuje zábavu nejen milovníkům skluzavek a adrenalinu. Část Galaxy je jeden z největších tobogánových světů v Evropě s nejdelším tobogánem v Evropě. Na extrémních skluzavkách dosáhnete rychlosti až 60 km/hod. Na Kamikaze Vás zase čeká sklon až 60 stupňů. V části Termálního světa si užijete exotiku, vnitřní a venkovní bazény, solné jeskyně, sauny, restaurace, vodopády, bublinkové masáže apod. Za příplatek cca 7 EUR je možné navštívit Vital Oasis a Saunový svět (pro děti od 16 let). Odpoledne odjezd na ubytování.


2.den - po snídani odjezd do Sea Life Mnichov, kde můžete obdivovat více jak 8000 živočichů umístěných ve 30 akváriích. Největším lákadlem je nádrž s objemem 400.000 litrů a 10 metrů dlouhým skleněným tunelem. Uvidíte pestrobarevné korálové rybičky, žraloky, mořské želvy a chobotnice. Kdo má raději automobily může místo akvária navštívit areál BMW. BMW Welt nadchne nejen futuristickou architekturou, ale hlavně výstavou od automobilů až po motorky. Muzeum BMW představuje dějiny podniku a značky prostřednictvím 125 nejcennějších originálních exponátů. Nedaleko se nachází olympijský park s věží Olympiaturm (291 m), která má ve výšce 190 m vyhlídkovou plošinu s otáčivou restaurací. Odpoledne prohlídka Mnichova. Příjezd do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování ve 2-4lůžkovém pokoji v hotelu s vlastním příslušenstvím, 1x snídaně, vstup do lázní Erding (Galaxy a Termální svět), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.


Cena zájezdu nezahrnuje: vstup do Sea Life (17,95 EUR/dospělý, 14,50 EUR/děti 3–14 let), vstupné do BMW muzea cca 9 EUR (BMW Welt je zdarma)

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK