Léčebná lázeňská péče - Lázeňský pavilon Veselý

Léčebná lázeňská péče - Lázeňský pavilon Veselý, Česká republika, Východní Čechy, Lázně Bohdaneč, 1.11.2018, Plná penze

Léčebná lázeňská péče - Lázeňský pavilon Veselý starstarstar

Léčebná lázeňská péče - Lázeňský pavilon Veselý
Termín:
1.11. – 8.11.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / nocí
Doprava:vlastní (-)
Strava:Plná penze
Číslo zájezdu:153185190
9 980 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Léčebná lázeňská péče 7 nocí - Lázeňský pavilon Veselý
Poloha
Pavilon Veselý tvoří vstupní budovu do celého areálu, kterého je nedílnou součástí. S ostatními pavilony je propojen kolonádou.
Popis lázeňského pavilonu
V pavilonu se nachází vstupní hala, ubytovací kancelář, recepce, kolonáda (kosmetika, kadeřnictví, obchůdky), kavárna/bar, společenský sál, lázeňské bistro, tělocvična, solná jeskyně, stejně tak jako balneologická a ubytovací část (výtah). Lékařská služba a zdravotní služba – non-stop. V areálu se nachází vyhřívaný krytý plavecký bazén (20x9 m, 30 - 31 st.), solná jeskyně, sauna, pára, whirlpool.Možnost zapůjčení a úschovy kol (za poplatek).Celý areál lázní je nekuřácký.
Vybavení pokoje
Kat. standard: oddělené postele, sprcha, WC, SAT-TV, telefon a lednice, Wi-Fi internetové připojeníZa příplatek lze rezervovat pokoje kat. PLUS (v naší nabídce jako pokoje kat plus), které mají navíc sedací soupravu, trezor, klimatizaci, fén, zapůjčení županu.
Stravování
V jídelně areálu (spojovací chodba), snídaně - bufet, obědy jako 3 chodové a večeře jako 2 chodové menu (možnost výběru ze 3 menu), teplé a studené nápoje. Možnost výběru stravy pro diabetiky (ze 2 menu).
Procedury poskytované lázněmi
Veškeré procedury jsou poskytovány v jednotlivých pavilonech lázní, které jsou propojeny krytou, v zimě vyhřívanou kolonádou. Z léčebných procedur se poskytují: elektroléčba, procedury s využitím tepla a chladu (kryoterapie, parafín, rašelinové obklady), rehabilitační cvičení, speciální techniky (plynové injekce, přístrojová lymfodrenáž), aj.Z wellnessových procedur jsou v nabídce různé druhy masáží (čokoládová, medová), zábaly z mořských řas, anticelulitidní zábal, amma-masáž aj.
Poznámka
Parkování za areálem lázní (za poplatek 45Kč/den). Pobyt domácích zvířat není povolen.V případě zájmu o dokoupení procedur nutná rezervace min.14 dní před nástupem.Možnost zapůjčení fénu, žehličky, županu - zdarma. Zapůjčení rychlovarné konvice za poplatek.
Cena zahrnuje
7x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, 1x wellness přísadovou koupel s bylinnou solí + suchý zábal, 1x vířivou koupel + suchý zábal, 2x klasickou masáž částečnou (15min), 2x individuální rehabilitaci, 2x skupinovou rehabilitaci (velká skupina), 2x skupinové cvičení v bazénu, 4x výběr z elektroléčby, Přesné složení léčebného programu určí lékař na základě zjištění aktuálního zdravotního stavu.
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu – Kč 15,-/os./noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK