LEGOLAND – svět ze stavebnice LEGO – den plný atrakcí a zážitků

LEGOLAND – svět ze stavebnice LEGO – den plný atrakcí a zážitků, Německo, 28.9.2018, -

LEGOLAND – svět ze stavebnice LEGO – den plný atrakcí a zážitků

LEGOLAND – svět ze stavebnice LEGO – den plný atrakcí a zážitků
Termín:
28.9. – 29.9.2018
Změnit termín
Délka:2 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:-
Číslo zájezdu:117-3401
1 550 Kč (-0 %)

Odjezd z: České Budějovice
Návrat do: České Budějovice

Program:

Celodenní návštěva Legolandu pro zábavu nejen dětí, ale i dospělých. Miniland sestavený z 25 mil. lego kostiček, safari, vláček, lodičky, autodráha, horská a vodní dráha, aquarium s živými žraloky, kino 4D. Možnost občerstvení a nákupu stavebnic Lego v areálu.
Novinkou v Legolandu je Ninjago World.

Odjezd: v 03.15 hod - Č. Budějovice - Mariánské náměstí, návrat 24.06., 29.09. v časných ranních hodinách (cca 01:00 hodin).

 

V termínu 28.9. - 29.9.2018  - ČESKÝ DEN - speciální program

Nabízíme speciální ceny pro školní skupiny.

 

 

Pořadatelem tohoto zájezdu je Roslo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK